رونق تولید ملی | دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۸

۱۱۰ اکیپ راهداری برای بازگشایی محورهای استان اردبیل مستقر هستند - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

۱۱۰ اکیپ راهداری برای بازگشایی محورهای استان اردبیل مستقر هستند

۱۱۰ اکیپ راهداری برای بازگشایی محورهای استان اردبیل مستقر هستند


مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل از استقرار ۱۱۰ اکیپ راهداری جهت انجام عملیات برف‌روبی و بازگشایی محورها و گردنه‌های استان اردبیل خبر داد.

۱۱۰ اکیپ راهداری برای بازگشایی محورهای استان اردبیل مستقر هستند
علی رحمتی عصر امروز در بازدید از عملیات برف‌روبی محورهای استان اردبیل اظهار داشت: اکنون شاهد بارش برف در محور اردبیل به مشگین شهر،کولاک شدید در محورهای خلخال اسالم و نیر سراب و کولاک مقطعی در محور رضی به گرمی هستیم که با تلاش راهداران کلیه محورهای استان اردبیل باز است و تردد در آنها جریان دارد.
 
وی بیان کرد: مردم قبل از سفر با سامانه 141 مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل تماس گرفته و از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند و عزیز حتما خودروی خود را به تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ مجهز کنند و در روزهای برفی و بارانی با رعایت کامل قوانین رانندگی نمایند.
 
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل افزود:  تاکنون 15 هزار تن نمک از استان‌های آذربایجان شرقی و زنجان برای انجام عملیات زمستانی خریداری و در راهدارخانه‌های استان انبار شده است.
 
رحمتی تصریح کرد: با توجه به اطلاعیه ستاد مدیریت بحران استان مبنی بر بارش برف سنگین در روزهای هفته اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان با بسیج همه امکانات و تجهیزات آماده خدمات رسانی به مردم در جاده ها است.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی با قدردانی از تلاش شبانه‌روزی راهداران در خدمت‌رسانی به مردم اظهار کرد: با برفروبی و نمک‌پاشی به موقع همکاران هیچ گونه مسدودی در محورها نخواهیم داشت.