جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

۱۰۹ هزار تردد در محور اردبیل ـ آستارا ثبت شد - خبر

 

 

۱۰۹ هزار تردد در محور اردبیل ـ آستارا ثبت شد

مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: بیشترین تردد در محورهای مواصلاتی استان مربوط به محور اردبیل- آستارا با ۱۰۹ هزار و ۱۰۰ مورد است.

۱۰۹ هزار تردد در محور اردبیل ـ آستارا ثبت شد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، علی رحمتی در بازدید از محورهای مواصلاتی اردبیل اظهار داشت: از 23 اسفند ماه سال گذشته تا اول فروردین امسال 170 هزار و 400 خودرو وارد استان شده است.
 
وی با اشاره به این که رصد تردد خودروها با 52 دوربین ترافیکی انجام یافته است افزود: این در حالی است که خروج خودروها 138 هزار و 400 مورد بوده است.
 
رئیس کمیته حمل و نقل ستاد خدمات سفر استان اردبیل بیان کرد: بیشترین تردد در محورهای مواصلاتی استان مربوط به محور اردبیل ـ آستارا با 109 هزار و 100 مورد است.
 
مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده استان اردبیل تصریح کرد: بیشترین تردد در روز اول فروردین‌ماه با 55 هزار و 294 مورد به ثبت رسیده است.
 
عضو شورای اداری استان با بیان اینکه تردد در محور اردبیل- سرعین نیز  قابل توجه بوده و ورودی خودرو 53 هزار و 50 مورد و خروج خودرو 46 هزار و 200 مورد به ثبت رسیده است اظهار کرد: بعد از محور اردبیل- آستارا بیشترین تردد  به ترتیب مربوط به محور اردبیل ـ سرچم و اردبیل ـ سراب است.