جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

۱۰۹۱ واحد مسکن مهر در اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد - خبر

 

 

۱۰۹۱ واحد مسکن مهر در اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد

سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در حال حاضر ۱۰۹۱ مسکن مهر در اردبیل آماده افتتاح و بهره‌برداری است.

۱۰۹۱ واحد مسکن مهر در اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، شهرام باباخانی گفت: پروژه مسکن مهر اردبیل همزمان با استان‌های دیگر آغاز شده و  در حال حاضر از 41 هزار و 378 بیش از 39 هزار و 49 واحد به مرحله افتتاح رسیده و هم‌اکنون یک هزار و 91 مسکن مهر در اردبیل آماده افتتاح  و بهره‌برداری است.
 
وی با اشاره به این که دلیل به عقب افتادن برخی مساکن مهر در استان نیز مشکلات حقوقی است افزود: بیش از یک هزار مساکن معارضه‌دار در سطح استان باقی مانده که انتظار ما از مسئولان و دستگاه‌های مربوطه این است تا بتوانیم در راستای حل مشکلات این مساکن اقدامات لازم و مورد نظر را انجام دهیم.
 
سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام یافته مشکل 120 واحد با صدور حکم تا قبل از عید مراحل واگذاری تحویل به متقاضیان انجام می‌شود و 528 واحد دیگر هم‌اکنون با 40 درصد کاری ادامه دارند که تمام تلاش ما بر این است تا پایان سال این پروژه‌ها به طور کامل تکمیل و تحویل متقاضیان شود.
 
باباخانی با اشاره به این که فقط 52 واحد بدون متقاضی در شهرستان کوثر وجود دارد بیان کرد: به غیر از این واحدها هیچ واحدی بدون متقاضی در استان نداریم و تنها در تعداد محدودی از خانه‌ها متقاضی خرید و سکونت نیست که اقدامات ما در این زمینه برنامه‌ریزی شده است.
 
وی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم هر چه سریع‌تر پرونده پروژه مسکن مهر را به طور کامل ببندیم و با حل مشکلات و موانع در این زمینه در ارتباط با تکمیل این پروژه گام‌های اساسی و هدفمند برداریم که در این زمینه تعامل و همکاری مسئولان، متولیان و دستگاه‌های مرتبط امری لازم و ضروری است.