جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات مالی برای اشتغال مددجویان کمیته امداد پرداخت شد - خبر

 

 

۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات مالی برای اشتغال مددجویان کمیته امداد پرداخت شد

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل گفت: این صندوق برای ایجاد اشتغال مددجویان کمیته امداد امام (ره) ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کرده است.

۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات مالی برای اشتغال مددجویان کمیته امداد پرداخت شد

محمدحسن شاهنده  افزود: در حال حاضر تعداد ۲۶۷ فقره طرح اشتغال توسط صندوق کارآفرینی امید استان  با هدف راه‌اندازی و توسعه کسب و کار و ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان کمیته امداد حمایت مالی شده است.

وی بیان‌کرد: تسهیلات پرداختی صندوق به صورت قرض‌الحسنه و با کارمزد چهار درصد در روستاهای مرزی و ۶ درصد روستاهای غیرمرزی بوده و تسهیلات مددجویان معرفی شده کمیته امداد  در سریع‌ترین زمان ممکن پرداخت گردیده است.

شاهنده با بیان اینکه رویکرد صندوق کارآفرینی امید همسو با اهداف و سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی می‌باشد،اضافه‌کرد: ایجاد اشتغال پایدار در محیط‌های روستایی و رونق تولید داخلی رویکرد اصلی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است و دولت در شرایط کنونی  برای اجرایی کردن این سیاست دست بکار شده است.

به گفته وی ، اقدامات صندوق کارآفرینی امید همواره تلاش برای توانمندسازی جامعه فعال کشور، حمایت از کسب و کارهای خرد روستایی بازار محور و ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه به قشر کم‌درآمد و جویای کار در جامعه است.