رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

۱۰۰ جاذبه گردشگری اردبیل شناسنامه‌دار می‌شود - خبر

 

 

۱۰۰ جاذبه گردشگری اردبیل شناسنامه‌دار می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: ۱۰۰ جاذبه شاخص و مهم تاریخی و طبیعی گردشگری در سطح استان اردبیل شناسنامه‌دار می‌شوند.

۱۰۰ جاذبه گردشگری اردبیل شناسنامه‌دار می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، نادر فلاحی ظهر امروز در حاشیه جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: 100 جاذبه شاخص و مهم تاریخی و طبیعی گردشگری در سطح استان اردبیل با نصب تابلو معرفی، شناسنامه‌دار می‌شوند.
 
وی گفت: این 100 تابلو معرفی در ایام تعطیلات نوروز به بهره‌برداری خواهد رسید که در آن هر جاذبه تاریخی و طبیعی به دو زبان فارسی و انگلیسی معرفی شده است.
 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تصریح کرد: امسال بعد از 15 سال به منظور ایجاد تنوع در موزه‌های استان اردبیل تغییر محتوایی در تمامی موزه‌های استان در دستور کار قرار می گیرد که تغییرات در برخی از موزه‌ها انجام گرفته است.
 
فلاحی افزود: امسال در کنار ستاد هماهنگی خدمات سفر استان نمایشگاه دایمی جاذبه‌های تاریخی و طبیعی استان را نیز داریم که می تواند قابلیت‌های استان اردبیل را در یک نگاه برای گردشگران معرفی کند.
 
وی بیان کرد: واحدهای بومگردی نیز امسال توسعه خواهند یافت که با انجام این کار به ظرفیت واحدهای اقامتی استان افزوده خواهد شد.