جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

۱۰۰درصد اعتبارات عمرانی استان اردبیل جذب می‌شود - خبر

 

 

۱۰۰درصد اعتبارات عمرانی استان اردبیل جذب می‌شود

مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل گفت:بیشتر دستگاه‌های اجرایی اعتبارات عمرانی سال ۹۷ را کلا جذب کرده اند و با رویکرد حاکم ۱۰۰درصد این اعتبارات جذب می‌شود.

۱۰۰درصد اعتبارات عمرانی استان اردبیل جذب می‌شود
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، موسی کنعانپور، مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل امروز در جلسه کمیته جذب اعتبارات عمرانی استان گفت: کیفیت پروژه‌ها باید با نظارت دلسوزانه شورای فنی و دفتر فنی استانداری مورد ارزیابی قرار گیرد و زمان اجرای کار نیز در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود.
 
وی افزود: با توجه به تغییر رویکرد جذب اعتبارات عمرانی، دستگاه‌های اجرایی باید در اسرع وقت آخرین وضعیت جذب اعتبارات سال ۹۷ را تعیین و تکلیف کنند.
 
مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل با بیان اینکه در سال ۹۸ ارتقای کیفیت، مورد تاکید کمیته فنی است افزود: دستگاه‌های اجرایی با جذب ۱۰۰درصد اعتبارات عمرانی باید کیفیت را فدای کمیت و سرعت نکنند گر چه زمان نیز برای اتمام پروژه‌ها مهم است.
 
کنعانپور با بیان اینکه پروژه‌های خوبی در استان اردبیل در بخش عمران تعریف شده است گفت: بیشتر دفاتر فنی و شهرداری‌ها در حوزه عمرانی حرفه‌ای هستند و تلاش کنند در کمترین زمان ممکن اسناد خود را تهیه و تحویل دهند.
 
در این جلسه مسئولان دفاتر فنی دستگاه‌های اجرایی و شهرداری‌های استان حضور داشتند.