جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

یک واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اردبیل پلمب شد - خبر

 

 

یک واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اردبیل پلمب شد

مدیر نظارت امور و اعتباربخشی امور درمان دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل از پلمب یک واحد آرایشگاه زنانه متخلف به‌دلیل دخالت در امور درمانی و لیزری در اردبیل خبر داد.

یک واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اردبیل پلمب شد
روزبه مقدم گفت: طی بازدیدها و رصدهای انجام شده با حضور نماینده اداره اماکن نیروی انتظامی و کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، یک واحد آرایشگاه زنانه متخلف که در حوزه درمانی و لیزری فعالیت می‌کرد، پلمب شد.
 
وی افزود: واحد متخلف فوق هیچگونه تخصص و مدرکی در حوزه پزشکی و پیراپزشکی نداشته ولی اقدام به فعالیت‌های درمانی و لیزری می‌کرده که دو خانم فعال در این آرایشگاه بازداشت و به مراجع قضایی معرفی شدند.
 
مدیر نظارت امور و اعتباربخشی امور درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تصریح کرد: اقدامات این چنینی مانند لیزر، تزریق ژل و پلاسما مربوط به حوزه پزشکی است و باید توسط متخصصین صورت بگیرد و فعالیت‌های این‌گونه واحدهای متخلف آسیب‌های بسیار جدی و جبران‌ناپذیر پوستی برای مراجعه‌کنندگان در پی خواهد داشت.
 
مقدم بیان کرد: در چند روز آینده نیز چندین واحد متخلف در این حوزه پلمب و با متخلفان برخورد خواهد شد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، وی گفت: از مردم درخواست داریم با توجه به خطرات جبران‌ناپذیر فعالیت‌های غیرمجاز پزشکی، در صورت اطلاع از فعالیت چنین واحدهایی با سامانه ۱۹۰ وزارت بهداشت تماس گرفته و یا به اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گزارش دهند.