جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

یک هزار و ۶۴۴ تخت به تخت‌های بیمارستانی استان اردبیل افزوده می‌شود - خبر

 

 

یک هزار و ۶۴۴ تخت به تخت‌های بیمارستانی استان اردبیل افزوده می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: با تکمیل بیمارستان‌های در حال احداث در استان، یک هزار و ۶۶۴ تخت بیمارستانی به مجموع تخت‌های استان افزوده می‌شود.

یک هزار و ۶۴۴ تخت به تخت‌های بیمارستانی استان اردبیل افزوده می‌شود

فرزاد قلندری افزود:  بیمارستان ۵۰۰ تخت خوابی نجف‌زاده، یک‌‍هزار تختخوابی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ، بیمارستان مشگین‌شهر و مراکز درمانی بخش خصوصی از جمله بیمارستان‌های در دست اجرا در استان هستند.

وی بیان کرد: زیربنای بیمارستان‌های در حال اجرا در استان ۱۸۶ هزار و ۵۰۰ متر مربع بوده که با مشارکت قرارگاه خاتم، بخش خصوصی و دانشگاه علوم پزشکی در حال اجرا است

قلندری گفت: زمین بیمارستان هزار تختخوابی اردبیل توسط دانشگاه علوم پزشکی تامین و در اختیار قرارگاه خاتم قرار گرفته که در مرحله تجهیز کارگاه برای شرع عملیات اجرایی قرار دارد.

وی با اشاره به در حال اجرا بودن بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی اردبیل افزود: این بیمارستان در قالب ۲۵۶ تخت پیش‌بینی و طراحی شده بود که به لحاظ نیاز استان به ۵۰۰ تخت افزایش یافت و در حال حاضر عملیات اجرایی آن با زیربنای ۵۲ هزار متر مربع توسط پیمانکار در حال اجرا است.

معاون استاندار اردبیل بیان کرد:  تمام تلاش مسوولان استان  افزایش و تامین تجهیزات درمانی و ارتقا کیفیت خدمات به مردم استان است.