رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

یاس کبود - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

یاس کبود

Loading the player...

تهیه کننده و محقق : عالیه هادی

کارگردان :مجید علیزاده

تصویر بردار :حبیب زاده، یوسفی، بابائی مهر

دستیار تهیه : انصار عزیزی

مجریان و نویسندگان: داود انوشا و نادر لطفی

یاس کبود عنوان ویژه برنامه ای است که به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) از شبکه استانی سبلان تولید و پخش می شود.

این برنامه  روزهای چهارشنبه و پنج شنبه یازدهم و دوازدهم اسفندماه به مدت 45 دقیقه راس  ساعت 22 از سیمای مرکز اردبیل پخش می شود و دارای آیتم های کارشناسی، گزارش مردمی، مدیحه سرایی و وله های ویژه ایام شهادت پخش می گردد.

برنامه بصورت استودیویی و با محوریت مصاحبه مجری و کارشناس با حضور کارشناسان مجرب حوزه و دانشگاه از جمله حجت الاسلام نوری و حجت الاسلام میرعباس زاده و حجت الاسلام حسنی تهیه شده است و موضوعات مورد بحث: ویژگی های زندگی فاطمی و ابعاد ناشناخته زندگی حضرت زهرا(س) و ویژگی های اخلاقی و سیره ایشان و مسئله مهم دفاع از ولایت توسط ایشان مورد بررسی قرار گرفته است.همین مباحث در بخش گزارش مردمی نیز مطرح شده است و در گزارش یکی از برنامه ها به سراغ خانواده شهید مدافع حرم، شهید آقایی رفته ایم.

از بخش های دیگر برنامه ارائه احادیثی از حضرت زهرا(س) بصورت کپشن و نیز مداحی اهل بیت علیم السلام و مرثیه حضرت زهرا(س) در استودیوی برنامه توسط مداحان معرف استان از جمله آقایان محمدباقر منصوری و سیدمحمد عاملی و نادر جوادی و بهروز سیفی می باشد. 

سال تولید: 1395