حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۷

یازنغمه سی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

یازنغمه سی

Loading the player...

تهیه کننده : شاهین قاسمی

کارگردان : مجید علیزاده

تصویربردار: محمد بابائی مهر

دستیاران تهیه : یوسف پیله ور، مجید بشگل

تدوین و گرافیست : وحید علیزاده

 مجریان : صغری فرشی ، جوادستونه

دستیار صدا:فرزاد حسن زاده

ویژه برنامه شبانه عید نوروز با عنوان یاز نغمه سی از بیست و هشتم اسفندماه 95 تا سیزدهم فروردین96 هر شب ساعت 21 به مدت 120دقیقه پخش خواهد شد.

نمایش طنز این برنامه در آیتم های متفاوت و مکانهای مختلف با توجه به موضوع تهیه و تولید می شود.گزارش از مردم و مسافران نوروزی، معرفی جاذبه های گردشگری استان، سرود و موسیقی، نمایش طنز ،گزارش طنز ، بخش مسابقه و... از آیتمهای دیگر برنامه است.

این برنامه به منظور معرفي جاذبه‌هاي تاريخي، طبيعي، گردشگري، فرهنگي، صنايع دستي، معرفي هنرمندان و صنعتگران بخش صنايع دستي و آداب و رسوم استان،  معرفی آداب و رسوم و فرهنگ عید نوروز در استان و صله ارحام و دید و بازدید پخش می شود. همچنین این برنامه سعی دارد لحظاتی شاد و مفرح را به هم استانی ها و میهمانان نوروزی ارائه نماید. 

سال تولید: 1395


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
باسلام درمسابقه خوانندگان دعوت شده به تلویزیون حق... بهمن ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۱۳:۰۴

بهمن
باسلام درمسابقه خوانندگان دعوت شده به تلویزیون حق به حقدارنمیرسدچون پیامکها نه براساس شایستگی بلکه براساس قومیتی بوده ومتاسفانه این همه زحمت وتلاشی که دست اندرکاران رسانه ملی متحمل میشوندزیرسوال رفته وارزش وهدف رنگ می بازد.اگر مسابقه ای درکارنبودوخوانندگان همینطوری برای اجرامی آمدندزیباتربود.جذب مخاطب به هرقیمتی به نظر جالبتر نمی آید.(بااحترام به کلیه عوامل وخوانندگان دعوت شده)
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۱۳:۰۴