رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۸

یادواره ۵۲ شهید دانش‌آموز شهرستان خلخال برگزار می‌شود - خبر

 

 

یادواره ۵۲ شهید دانش‌آموز شهرستان خلخال برگزار می‌شود

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران خلخال از برگزاری یادواره ۵۲ شهید دانش‌آموز در شهرستان خلخال خبر داد.

یادواره ۵۲ شهید دانش‌آموز شهرستان خلخال برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، عبدالله فرجی در جلسه هماهنگی برگزاری یادواره شهدای دانش‌آموز شهرستان خلخال اظهار داشت: همزمان با برگزاری یادواره 36 هزار شهید دانش‌آموز سراسر کشور و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای والامقام دانش‌آموز در خلخال نیز  یادواره 52 شهید دانش‌آموز به طور باشکوه و منظم برگزار می‌شود که تمهیدات لازم برای برگزاری باشکوه این مراسم اندیشیده شده است.
 
وی بیان کرد: انتقال فرهنگ ناب ایثار و شهادت در جامعه یک اولویت اساسی است و در این زمینه باید با برگزاری یادواره‌های شهدا به عنوان کوچکترین وظیفه در مقابل شهدای والامقام ادای دین کرده و با الگوگیری از چنین شخصیت‌های والامقام و برجسته در جامعه فرزندانی متدین و بسیجی را در کشور اسلامی خود تربیت کنیم.
 
رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران خلخال تصریح کرد:  پیروی از آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی یک امر مهم و اساسی در جامعه است و پیروی از آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی برای ما یک اولویت اساسی و مهم است که باید همگان به این امر مهم در جامعه جامه عمل پوشانده و پیرو راه شهدا و امام راحل باشیم.
 
وی اظهار کرد: تکریم از خانواده‌های شهدای معظمی که چنین بزرگمردانی را در جامعه تربیت کرده‌اند که با این سن کم چنین بصیرت و بینش کاملی از شناخت دشمنان و ادامه راه و سیره اهل بیت(ع) داشته‌اند یک اولویت اساسی است و باید با جان و دل تمام سعی و تلاش خود را انجام دهیم تا راه شهدا در جامعه به هیچ وجه کمرنگ نشود.
 
فرجی بیان کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته این مراسم دوشنبه 14 آبان ماه ساعت 10 صبح در  در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خلخال برگزار می‌شود که از هموطنان برای حضور در این مراسم معنوی و گرم کردن این محفل نورانی دعوت به عمل می‌آید که امیدواریم این مراسم به بهترین شکل ممکن برگزار شود.