رونق تولید ملی | شنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۸

یادواره ۱۳ شهیده اردبیل برگزار شد - خبر

 

 

یادواره ۱۳ شهیده اردبیل برگزار شد

با حضور همسران و مادران شهدا و اقشار مختلف مردم و مسئولان یادواره ۱۳ شهیده اردبیل به مناسبت وفات حضرت ام البنین(س) برگزار شد.

یادواره ۱۳ شهیده اردبیل برگزار شد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، با حضور همسران و مادران شهدا و اقشار مختلف مردم و مسئولان یادواره 13 شهیده اردبیل به مناسبت وفات حضرت ام البنین(س) به صورت باشکوه و منظم برگزار شد.
 
طرح سفیران فقرا در اردبیل اجرا می‌شود
 
یاسر شاهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در این مراسم اظهار داشت: با محوریت حمایت از مادران و همسران شهدا طرح سفیران فقرا در اردبیل ساماندهی و عملیاتی می‌شود که انتظار می‌رود اجرای این طرح خروجی‌های قابل انتظار را به دنبال داشته باشد.
 
وی با اشاره به این که این 13 شهیده قهرمانان فداکار جنگ نرم هستند بیان کرد: زنان در طول تاریخ نقش اساسی برای حفظ ارزش‌های اسلامی داشته‌اند چرا که الگویی که تمام زنان داشته‌اند حضرت ام البنین (س) بوده است که باید راه و هدف شهدای والامقام را همیشه زنده نگهداریم.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل بیان کرد: تعداد مادران و همسران شهید استان اردبیل 3 هزار نفر است که هم‌اکنون اقدامات ارزشمند و فاخری در تمامی عرصه‌ها از جمله فرهنگی و اجتماعی انجام داده‌اند که تمامی این موارد شایسته تقدیر و قدردانی است.