جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

یادواره ها و برنامه های 21 بهمن ماه در استان - خبر

 

 

یادواره ها و برنامه های 21 بهمن ماه در استان

در گرامیداشت دهه مبارک فجر همچنین یادوداره شهدا و برنامه هایی در استان برگزار شد.

یادواره ها و برنامه های 21 بهمن ماه در استان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در اردبیل یادواره شهدای والامقام شهرک سبلان فاز یک اردبیل در مسجد قائم (عج) و یادواره شهدای عملیات والفجر 8، شهدای انقلاب و شهدای محله وحدت در مسجد هاشمیه سلمان آباد برگزار شد. سخنرانان در این یادواره ها بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کردند.

در هشجین هم یادواره 115 شهید بخش خورش رستم و سرداران شهید و دو شهید گمنام منطقه در مسجد جامع شیخ محمد قریشی اهل سنت هشجین برگزار شد.

در این مراسم سخنرانان امینت کشور را مدیون شهدا دانستند. در این مراسم از کتاب در مسیر خورشید زندگینامه شهید عشقعلی عبدی نمهیل رونمایی و از تمثیل شهدا پرده برداری شد.

غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا در کورائیم، هیر، بیله سوار، در کوثر جشن انقلاب در بخش کورائیم نیر رژه خودرویی، دیدار با خانواده شهدا، غبارروبی مزار شهدا در هیر غبارروبی مزار شهدا، گشایش نمایشگاه دستاوردها و پژوهش های دانش آموزان در انگوت محفل انس با قرآن کریم در خلخال جشن انقلاب در روستای خوجین، افتتاح بازارچه کارآفرینی در مدارس، دیدار با خانواده معظم شهدا، رونمایی از دو برج پرچم در شهر در گرمی رژه اسب دوانی در خیابان شهر در رضی دیدار با خانواده شهدا در جعفرآباد تجلیل از قرآن آموزان موسسه جامعه القرآن و گشایش نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی، آموزشی در بیله سوار غبارروبی مزار شهدا و همایش روحانیان در اصلاندوز دیدار با خانواده شهید جاویدالاثر ابراهیم قویدل و اداره یکروز مدرسه توسط دانش آموزان، در هشجین جشن انقلاب در روستاهای نساز، کزج و منامن