جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۹

یادواره شهدا و برنامه های آخرین روز هفته دفاع مقدس - خبر

 

 

یادواره شهدا و برنامه های آخرین روز هفته دفاع مقدس

یادواره شهدای حوزه مقاومت بسیج امام حسن (ع) در مسجد فاطمه الزهرا شهرک کوثر اردبیل برگزار شد.

یادواره شهدا و برنامه های آخرین روز هفته دفاع مقدس

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این مراسم آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل به خیانتهای رژیمهای قبل از انقلاب به کشور اشاره کرده و گفت: بعد از انقلاب, ملت شریف کشورمان با رهبری صالح در جهت حفظ عظمت این مرزوبوم خون ها داده اند که ثمره آن پیشرفت و سربلندی کشورمان است. وی خاطر نشان کرد: در طول 8 سال دفاع مقدس شهدای زیادی دادیم رزمندگان زیادی جانباز شده یا به اسارت رفتند تا یک وجب از خاک را به دشمن ندهیم ، لذا مدیون شهدا و ایثارگران هستیم.

در یادواره شهدای مدافعان حرم استان اردبیل ویاد واره شهدای دانشجوی مشگین شهر هم که در دانشگاه پیام نور مشگین شهر برگزار شدمسئول بسیج دانشجویی استان در سخنانی با تبیین نقش دانشجویان در شکل گیری و تکامل انقلاب اسلامی خواستار هوشیاری هرچه بیشتر این قشردر مقابل توطئه های استکبار جهانی شد. در پارس اباد هم یادواره شهدای حوزه بسیج خواهران به همت حوزه بسیج خواهران حضرت فاطمه (س) ترتیب یافت.

دراین مراسم سرهنگ نوری فرمانده سپاه ناحیه پارس آبادگفت: امنیت و آسایش کنونی مرهون فداکاریها و از جان گذشتگی شهیدان گلگون کفن است. در اصلاندوز هم یادواره شهدای حوزه ای با محوریت شهید حججی به همت بسیج خواهران برگزار شد که سخنرانی در مورد دلاوری ها و شجاعت شهدا و مداحی از برنامه‌های اجرا شده در این یادواره بود. همچنین به مناسبت هفته دفاع مقدس همایش تجلیل از پیشکسوتان بهداری رزمی دفاع مقدس ومقاومت در حسینیه نمایشگاه رزمی و فرهنگی عملیات والفجر ۸ اردبیل برگزار شد.

همچنین دیدار با خانواده های شهدا , ایثارگران و جانبازان , نشست بصیرتی بسیجیان , اجرای طرح های محرومیت زدایی , تجلیل از بسیجیان , برپایی میز خدمت و مانور رزمی بسیجیان از جمله برنامه های اجرا شده در آخرین روز هفته دفاع مقدس بود. سردار عبداللهی - معاون بهداشت و درمان سپاه پاسداران