جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

یادواره شهدای والامقام عملیات والفجر ۸ در پارس آباد - خبر

 

 

یادواره شهدای والامقام عملیات والفجر ۸ در پارس آباد

یادواره شهدای والامقام عملیات والفجر ۸ شهرستان پارس آباد با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان فرمانداری و جمعی از مسولین و اقشار مختلف جامعه در حسینیه یاس کبود برگزار شد.

یادواره شهدای والامقام عملیات والفجر ۸ در پارس آباد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این مراسم حجت الاسلام فیاضی نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در یادواره شهدای عملیات والفجر ۸ پارس آباد گفت: آسایش و امنیت کنونی و استقلال کشور به سبب خون های پاکی است که تقدیم انقلاب و نظام شده است و ما مدیون کار بزرگ شهدا هستیم و شهدا کاری کردند تا در بین کشور های دنیا قدرت نظامی بالایی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه استقلال و عزت بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: امروز شهدا حریت، عزت و اقتدار به ما بخشیدند و این امنیت و آرامش را مدیون خون شهدا و صبر و استقامت خانواده های شهدا هستیم.

حجت الاسلام فیاضی در ادامه مشکلات امروز کشور را ناشی از سوء مدیریت مسئولان دانست و گفت: با اینکه کشور درگیر مشکلات اقتصادی است و دشمن یک لحظه هم در طول ۴۰ سال از عمر بابرکت انقلاب اسلامی دست از توطئه برنداشته، اما از سویی سوء مدیریت هم باعث شده کشورمان با مشکلات اقتصادی و معیشتی مواجه شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان در ادامه تصریح کرد: پیش از انقلاب اسلامی، کشور ایران به حیات خلوت غربی ها تبدیل شده بود اما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی کشور ایران به یکی از قدرت های برتر جهان تبدیل شده است.