رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۸

یادواره شهدای والامقام روستای تولون شهرستان گرمی - خبر

 

 

یادواره شهدای والامقام روستای تولون شهرستان گرمی

همزمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) یادواره شهدای والامقام روستای تولون از توابع بخش مرکزی شهرستان گرمی با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در مسجد جامع این روستا برگزارشد.

یادواره شهدای والامقام روستای تولون شهرستان گرمی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، در این مراسم فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با دو اصل انقلابی و اسلامی بودن در مقابل همه دشمنی ها ایستاده است گفت: هر مجلسی که به یاد و نام شهدا برگزار شود سراسر نور و برکت است و ما بایستی چشم دل خود را روشن کنیم تا بتوانیم جز رهروان شهدا باشیم.
سرداربابازاده افزود: دشمنان اسلام به ویژه امریکای جنایتکار هر روز به دنبال توطئه و دسیسه تازه ای به منظور تخریب اسلام و تضعیف فرهنگ اسلامی در بین فرزندان ما هستند که بایستی با هوشیاری تمام و ایمان قلبی به خدا و تاسی از فرامین ولی فقیه دسیسه های آنان را خنثی کنیم.
وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی را از هر جهت مورد هجمه و تهدید و تحریم سخت قرار داده اند امکانات و تجهیزات نظامی کشور را  رو به پیشرفت عنوان کرد و گفت: در این شرایط خطیر تنها راه عزتمندانه ما در خنثی کردن توطئه های دشمنان تکیه بر فرهنگ ایثار و شهادت ، آموزه های دینی و پیروی از قیام نهضت حسینی است که در سایه آن می توان توطئه های شوم دشمنان را خنثی کرد.
مداحی ،تجلیل از خانواده های معظم شهدا ،ایثارگران ،جانبازان و آزادگان و رونمایی از کتاب "دو اسیرهم قسم" برگرفته از خاطرات آزادگان روستای تولون به نوشته اصغر رهبری از دیگربخشهای این مراسم معنوی بود.