سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

یادواره شهدای مدافع حرم در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

یادواره شهدای مدافع حرم در اردبیل برگزار می‌شود

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: طبق تمهیدات اندیشیده شده ۶ اسفند ماه یادواره شهدای مدافعان حرم در اردبیل برگزار می‌شود.

یادواره شهدای مدافع حرم در اردبیل برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه‌های سالروز عملیات بدر و خیبر در اردبیل اظهار داشت:  طبق تمهیدات اندیشیده شده 6 اسفند ماه یادواره شهدای مدافعان حرم همزمان با سالروز عملیات خیبر و بدر در حسینیه ثارالله اردبیل برگزار می‌شود.
 
وی ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی اخیر بیان کرد: دشمنان چشم دیدن پیشرفت و اقتدار ملت ایران را ندارند و همیشه سعی دارند تا آسایش و آرامش ملت ایران را به هم زده و مشکلاتی ایجاد کنند که این مسئله برای ما بسیار حائز اهمیت است تا جواب دشمنان را با قاطعیت پاسخ دهیم.
 
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: آگاهی جامعه رسالت اساسی و راه شهدای والامقام است و ملت ایران همیشه با هدف پاسداری از حریم ولایت قدم به قدم گام برداشته و چهل سالگی نظام مقدس انقلاب اسلامی ایران را قهرمانانه جشن گرفتیم که این یک اصل اساسی است.
 
بابازاده بیان کرد: دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی در جامعه یک اولویت مهم و اساسی است که برگزاری یادواره‌های شهدا در این زمینه یک اصل اساسی و مهم است که این برنامه را با محوریت یاد و نام شهیدان مهدی و حمید باکری برگزار خواهیم کرد.
 
وی تصریح کرد: مهم‌ترین هدف ما ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که برای دستیابی به این مهم از تمام ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم تا بتوانیم این فرهنگ و رسالت را در جامعه تداوم بخشیده و به اهداف خود در ارتباط با دفاع از این آرمان‌ها دست یابیم چرا که شهدای والامقام کشورمان فداکاری‌های خود را به دنیا ثابت کرده‌اند و برای دفاع از خاک میهن اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند.