سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

یادواره شهدای فصل زمستان با محوریت شهید سپهبد سلیمانی در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

یادواره شهدای فصل زمستان با محوریت شهید سپهبد سلیمانی در اردبیل برگزار می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: طبق تمهیدات و هماهنگی‌های به‌عمل آمده یادواره شهدای فصل زمستان با محوریت شهید سپهبد سلیمانی در اردبیل برگزار می‌شود.

یادواره شهدای فصل زمستان با محوریت شهید سپهبد سلیمانی در اردبیل برگزار می‌شود
 یاسر شاهی بعد از ظهر امروز در جلسه گرامیداشت برنامه‌های دهه فجر در اردبیل اظهار داشت: با هدف گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در راستای تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است.
 
وی با اشاره به این که برگزاری برنامه‌های دهه فجر در پنج محور در نظر گرفته شده است بیان کرد: محوریت برگزاری این برنامه‌ها شهید سپهبد قاسم سلیمانی است که در این زمینه تبلیغات و زیباسازی شهری با محوریت شهدای والامقام انجام می‌یابد و تعاملات و همکاری‌ها با دستگاه‌های مربوطه انجام یافته است.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل تصریح کرد: نواختن زنگ انقلاب در مدارس شاهد، گلباران مزار شهدا و اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی مختلف در سطح استانف اعزام راویان ایثار به مدارس  و دانشگاهها و حضور ایثاگران در برنامه های صدا و سیما و خاطره گویی از دیگر برنامه های اجرایی در ایام دهه فجر به همت بنیاد در استان اردبیل است.
 
شاهی با اشاره به برگزاری یادواره شهدای فصل زمستان با محوریت سپهبد شهید سلیمانی در اردبیل اظهار کرد: گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام بیش از هر موضوع دیگری حائز اهمیت است و باید با در نظر گرفتن برنامه‌ها با همین محور تمامی برنامه‌های تقویم را اجرا کنیم چرا که نقش شهدای والامقام در تمامی این تاریخ‌ها حائز اهمیت بوده و باید مورد توجه واقع شود.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی تصریح کرد: در تلاش هستیم با برنامه‌ریزی اساسی در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و نیز دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی ورود پیدا کرده و به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم که این مسئله به نوبه خود در بین نوجوانان و جوانان به شکل مناسب نهادینه‌سازی شود.