سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

یادواره شهدای فصل بهار در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

یادواره شهدای فصل بهار در اردبیل برگزار می‌شود

زمعاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: یادواره شهدای فصل بهار ۱۵ خرداد ماه در مهدیه اردبیل برگزار می‌شود.

یادواره شهدای فصل بهار در اردبیل برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،  سرهنگ پاسدار شکر عبدی بعد از ظهر امروز در جلسه تشریح برنامه‌های 14 و 15 خرداد در اردبیل اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام یافته طبق روال همه‌ساله برنامه‌های مختلفی در روزهای 14 و 15 خرداد در نظر گرفته شده است که یکی از برنامه‌های شاخص روز 15 خرداد برگزاری یادواره شهدای فصل بهار در مهدیه اردبیل است.
 
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای 15 خرداد اظهار کرد:هر چه داریم مرهون خون پاک شهدای والامقام است که با پیروی از فرمایشات امام راحل برای تحقق آرمان‌ها و ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند و تا پای جان از آرمان‌های انقلاب اسلامی صیانت کرده‌اند.
 
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: برگزاری یادواره‌های شهدای والامقام یک امر مهم و قابل توجه است که باید بیش از پیش مورد توجه واقع شود تا بتوانیم خروجی مطلوب و مورد انتظار خود را از برگزاری این مراسمات معنوی به دست آوریم و برگزاری یادواره‌های شهدا را در شان شهدای والامقام به اجرا درآوریم.
 
عبدی بیان کرد: از دیگر برنامه‌هایی که در این ایام در دستور کار قرار گرفته برگزاری مراسم 14 خرداد ماه است که ساعت 11 صبح 14 خردادماه در مصلای اردبیل با سخنرانی حجت‌الاسلام احتشام، استاد حوزه علمیه قم برگزار می‌شود و ویژه برنامه 15 خردادماه نیز ساعت 11 صبح در مهدیه اردبیل برگزار می‌شود.
 
وی تصریح کرد: تمام تلاش خود را برای برگزاری باشکوه مراسم در دستور کار قرار داده‌ایم وانتظار ما این است که با همکاری متولیان و دستگاه‌های اجرایی مربوطه این مراسمات به بهترین نحو برگزار شود تا به تمای اهداف خود در راستای پایبندی به اهداف و راه شهدای والامقام جامه عمل بپوشانیم.