جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

یادواره شهدای عملیات‌ کربلا در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

یادواره شهدای عملیات‌ کربلا در اردبیل برگزار می‌شود

معاون فرماندار اردبیل گفت: یادواره شهدای والامقام عملیات‌ کربلای 4 و 5 با محوریت شهید داور یسری در اردبیل برگزار می‌شود.

یادواره شهدای عملیات‌ کربلا در اردبیل برگزار می‌شود

رحیم افلاکی ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری یادواره شهدای والامقام دو عملیات‌ کربلای 4 و 5 اظهار کرد: این برنامه با محوریت شهید سردار یسری با حضور سخنران کشوری و مردم شهیدپرور استان برگزار خواهد شد.

وی افزود: با همکاری پلیس انتظامی و راهنمایی و رانندگی انتظار انجام تمهیدات لازم برای برقراری نظم و امنیت و کنترل ترافیک و روان‌سازی مسیر برگزاری برنامه وجود دارد.
معاون فرماندار اردبیل تصریح کرد: حضور و همکاری دستگاه‌های مختلف اداری برای برگزاری پرشور و مطلوب یادواره شهدا وظیفه‌ای عمومی بوده و با انجام هماهنگی‌های لازم امیدوار به برگزاری هر چه مطلوب یادواره شهدای گرانقدر دو عملیات‌ کربلای 4 و 5 در اردبیل هستیم.
افلاکی ضرورت توجه به برگزاری برنامه‌های فرهنگی در تبیین فداکاری و ایثارگری‌های رزمندگان دفاع مقدس را یادآور شد و ادامه داد: امنیت و عزت کشور مرهون فداکاری و ایثارگری‌های شهدا بوده و باید از تمامی ابزارهای موجود برای پاسداشت مقام شهیدان و الگوسازی مناسب بهره گرفت.
به گزارش خبرگزاری فارس، وی به تبیین شخصیت والای اخلاقی و ایثارگری‌های سردار دوران دفاع مقدس «شهید داور یسری» پرداخت و گفت: برگزاری یادواره‌ها و مراسم مختلف فرهنگی در راستای نشان دادن جایگاه حقیقی شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشد.