سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

یادواره شهدای شمالغرب کشور در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

یادواره شهدای شمالغرب کشور در اردبیل برگزار می‌شود

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: براساس هماهنگی‌های انجام شده یادواره شهدای شمالغرب کشور، مدافعان حرم و عملیات‌های بدر و خیبر به میزبانی استان اردبیل برگزار می‌شود.

یادواره شهدای شمالغرب کشور در اردبیل برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار جلیل بابازاده صبح امروز در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری یادواره شهدا در اردبیل اظهار داشت: براساس هماهنگی‌های انجام شده یادواره شهدای شمالغرب کشور، مدافعان حرم و عملیات‌های بدر و خیبر به میزبانی استان اردبیل برگزار می‌شود.
 
وی بیان کرد:‌ این یادواره در روز ششم اسفندماه امسال در حسینیه ثارالله سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل برگزار می‌شود که با توجه به کشوری بودن یادواره باید تمامی تمهیدات لازم را به کار ببریم تا شاهد برگزاری هر چه باشکوه‌تر این یادواره باشیم.
 
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: برای این یادواره برنامه‌های مختلفی در نظر گرفته شده که دعوت از سخنران کشوری از جمله این برنامه‌ها بوده و در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده است.
 
بابازاده با دعوت از مردم استان اردبیل برای حضور پرشور و گسترده در این یادواره تصریح کرد: شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس با جانفشانی‌ها و فداکاری‌هایی که در راه دفاع از نظام و اسلام انجام داده‌اند زمینه ساز امنیت و اقتدار کشور شدند که باید قدردان آن ها باشیم.
 
وی شهدای مدافع حرم را ادامه‌دهنده راه شهدای هشت سال دفاع مقدس دانست و افزود: باید با حضور گسترده در چنین مراسم ارزشی و معنوی قدرشناسی خود را نسبت به ایثارگری‌ها و از خودگذشتگی‌های شهدای والامقام نشان دهیم چرا که حضور در این مراسم تجدید عهدی دوباره با این شهداست.