جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

یادواره شهدای دانشجویان گرمی برگزار می‌شود - خبر

 

 

یادواره شهدای دانشجویان گرمی برگزار می‌شود

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: یادواره شهدای دانشجوی شهرستان گرمی با محوریت شهید امین نوری برگزار می‌شود.

یادواره شهدای دانشجویان گرمی برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ پاسدار شکر عبدی گفت: طبق تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های انجام یافته یادواره شهدای دانشجوی شهرستان گرمی با محوریت شهید امین نوری 22 آبان ماه ساعت 9:30 صبح در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور این شهرستان برگزار می‌شود.
 
وی با اشاره به اهمیت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام بیان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت لازمه رسیدن به موفقیت در تمامی عرصه‌ها است و باید برای دستیابی به ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود بهره بگیریم تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهدای والامقام باشیم.
 
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: برگزاری یادواره‌های شهدا و اردوهای راهیان نور باید به طور مستمر و منسجم در دستور کار قرار گیرد چرا که خروجی برگزاری این مراسمات بسیار ملموس‌تر است و می‌تواند در دستیابی به آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی نقش محوری‌تری داشته باشد.
 
عبدی اظهار کرد: شهدای والامقام کشورمان تثبیت کننده امنیت و اقتدار کشورمان هستند و ما داشته‌هایمان را مدیون خون پاک شهدای والامقامی هستیم که با گذشت از جان و مال و فرزندان خود درس ایثار و شجاعت را به ما آموختند و اجازه ندادند تا حتی یک ذره از خاک پاک و مقدس کشورمان در اختیار دشمنان قرار بگیرد.
 
وی بیان کرد: سخنران این مراسم معنوی حجت‌الاسلام نجات فیاضی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان و مداح این مراسم نیز مداج نام‌آور کشورمان منصوری خواهد بود که از عموم همشهریان برای حضور در این مراسم دعوت به عمل می‌آید.