رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

یادواره شهدای ترور در مشگین‌شهر برگزار می‌شود - خبر

 

 

یادواره شهدای ترور در مشگین‌شهر برگزار می‌شود

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: طبق تمهیدات به عمل آمده یادواره ۱۷ هزار شهید ترور و شهدای هفتم تیر با محوریت شهید آیت‌الله بهشتی در مشگین‌شهر برگزار می‌شود.

یادواره شهدای ترور در مشگین‌شهر برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ پاسدار شکر عبدی بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری یادواره شهدای هفتم تیر در اردبیل اظهار داشت:  طبق تمهیدات به عمل آمده یادواره 17 هزار شهید ترور و شهدای هفتم تیر با محوریت شهید آیت‌الله بهشتی در مشگین‌شهر برگزار می‌شود.
 
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و نیز شهید بهشتی و 72 تن از یارانش گفت: برگزاری یادواره‌های شهدای معزز برای ما یک اولویت اساسی و مهم است و در این زمینه با همکاری مسئولان و متولیان اجرایی درصدد هستیم به عنوان یک امر نهادینه‌شده برگزاری این مراسمات را در دستور کار قرار دهیم.
 
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: نباید از هیچ تلاشی در برگزاری یادواره‌های شهدای والامقام دریغ شود چرا که یادواره‌های شهدای والامقام فرصتی مناسبی برای دستیابی به ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی است که  باید مورد توجه واقع شود.
 
عبدی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضائیه نیز بیان کرد: این هفته فرصت ارزشمندی برای تبیین خدمات و برنامه‌های قوه قضائیه است که باید این بازه زمانی ار قدر دانست و در این ایام به برنامه‌های این مهم نیز پرداخته شود که این موضوع برای ما یک اولویت اساسی است.
 
وی تصریح کرد:  یادواره 17 هزار شهید ترور و شهدای هفتم تیر با محوریت شهید آیت‌الله بهشتی روز جمعه هفتم تیر ماه ساعت 11:30 در مصلی امام خمینی(ره) مشگین‌شهر برگزار می‌شود که برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای برگزاری باشکوه این مراسم در دستور کار قرار گرفته است.