سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

یادواره شهدای بیله‌سوار با محوریت شهید مدافع « آقایی» برگزار شد - خبر

 

 

یادواره شهدای بیله‌سوار با محوریت شهید مدافع « آقایی» برگزار شد

یادواره شهدای والامقام شهرستان بیله‌سوار مغان با محوریت شهید مدافع حرم علی آقایی ظهر امروز با حضور خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، مسئولان و اقشار مختلف مردم در حسنیه ثارالله سپاه ناحیه بیله‌سوار برگزار شد.

یادواره شهدای بیله‌سوار با محوریت شهید مدافع « آقایی» برگزار شد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، یادواره شهدای والامقام شهرستان بیله‌سوار مغان با محوریت شهید مدافع حرم علی آقایی با حضور خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، مسئولان و اقشار مختلف مردم در حسنیه ثارالله سپاه ناحیه بیله‌سوار برگزار شد.
 
حجت الاسلام والمسلمین سید احمد سعادتی مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه بیله‌سوار در این مراسم با بیان اینکه ملت ایران عزت و افتخار خود را مدیون خون پاک شهدا است اظهار داشت: ایران اسلامی همواره عزت، شرف، آبرو و افتخار خود را مدیون ایثارگری‌ها و از خودگذشتگی‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران است.
 
وی شهدا را چراغ هدایتی برای جوانان و نوجوانان ایران اسلامی عنوان کرد و افزود: شهیدان اسلام و انقلاب همیشه چراغ راه و الگوهای خوب و مطمئنی برای مردم الخصوص برای جوانان و نوجوانان  هستند.
 
سعادتی برگزاری یادواره‌های شهدا را در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موثر دانست و تصریح کرد: برگزاری یادواره‌های شهدا و مراسماتی با محوریت شهدا همچون مراسم شبی با شهدا می‌تواند پلی میان جوانان و سهدا ایجاد کند و جوانان میثاقی دوباره آرمان‌های شهدا ببندند.
 
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه بیله سوار با اشاره به شهدای مدافع حرم بیان کرد: دشمان ایران اسلامی همواره بر علیه ما در تلاش هستند اما ملت ایران نیز با تربیت نیروهای مومن، متعهد و انقلابی همچون شهدای مدافع حرم در مقابل این هجمه‌های دشمنان ایستاده است.