رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

یادواره شهدای ارتش در مشگین‌شهر برگزار شد - خبر

 

 

یادواره شهدای ارتش در مشگین‌شهر برگزار شد

با حضور اقشار مختلف مردم، مسئولان و خانواده‌های معزز شهدا یادواره شهدای ارتش در مشگین‌شهر به صورت باشکوه و منظم برگزار شد.

یادواره شهدای ارتش در مشگین‌شهر برگزار شد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، با حضور اقشار مختلف مردم، مسئولان و خانواده‌های معزز شهدا یادواره شهدای ارتش در مشگین‌شهر به صورت باشکوه و منظم برگزار شد.
 
حجت‌الاسلام رضا باوقار امام جمعه مشگین‌شهر عصر امروز در این مراسم اظهار داشت: برگزاری یادواره‌های شهدای والامقام یک وظیفه و رسالت خطیر و حساس است که نباید در برگزاری این مراسمات معنوی به ایام خاصی بسنده شود بلکه باید در طول سال هر روز یادواره شهدا داشته باشیم.
 
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و لزوم زنده نگهداشتن اهداف شهدای معزز کشورمان بیان کرد: هیچ گاه نباید راه و هداف شهدای والامقام کمرنگ و فراموش شود بلکه باید از تمام ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها برای ادامه راه شهدای والامقام استفاده کرده و برگزاری یادواره‌های شهدای والامقام را در جامعه نهادینه کنیم.
 
امام جمعه مشگین‌شهر بیان کرد: پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای والامقام برای ما یک مسئله مهم و اساسی است و نباید مراسم گرامیداشت شهدای والامقام را به مراسم ختم شباهت داده و اهداف و رشادت‌های شهدای والامقام را از سر همدردی با شهدای والامقام اشتباه بگیریم.
 
باوقار تصریح کرد: هم‌ترین هدف ما ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که برای دستیابی به این مهم از تمام ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم تا بتوانیم این فرهنگ و رسالت را در جامعه تداوم بخشیده و به اهداف خود در ارتباط با دفاع از این آرمان‌ها دست یابیم چرا که شهدای والامقام کشورمان فداکاری‌های خود را به دنیا ثابت کرده‌اند و برای دفاع از خاک میهن اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند.
 
وی بیان کرد: داشته‌هایمان را مدیون خون پاک شهدای والامقام هستیم و باید برای ترویج فرهنگ ایثار وشهادت در جامعه تلاش کرده و به تمامی اهداف خود در راستای تبیین راه و اهداف شهدای والامقام به شکل مناسب و قابل قبول عمل کنیم که این مسئله برای ما حائز اهمیت است.