رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

سال رونق تولید
شهر توریستی سرعین
حدیث رمضان 2
قیام 15 خرداد
رحلت امام بهاران
تفکر شهید مطهری در کلام رهبری
شعبان المعظم
دعای روز بیست و نهم رمضان
روزشمار رمضان 2
گذری بر زندگی شهید مطهری
حدیث رمضان 9
حدیث رمضان 7
دعای روز دوازدهم رمضان
توصیه های سلامتی در رمضان
حدیث رمضان 6
موشن گرافیک توصیه غذایی در افطار

یادواره‌های شهدا بنیانگذار پرورش نسل انقلابی است

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: یادواره‌های شهدا بنیانگذار پرورش نسل انقلابی است که روحیه حماسی را بین جوانان پدید می‌آورد.

یادواره‌های شهدا بنیانگذار پرورش نسل انقلابی است
 آیت‌الله سیدحسن عاملی صبح امروز در یادواره 93 شهید والامقام دهستان سردابه از توابع اردبیل اظهار داشت: یادواره شهدا برای ما مدرسه حماسه است و آینده ما بستگی به این روح حماسی دارد و این مراسمات بنیانگذار پرورش نسل بزرگ انقلابی است.
 
وی با ابراز این‌که "آینده کشورمان منوط به روحیه حماسی است" بیان کرد: این یادواره‌ها هستند که روحیه حماسی را زنده نگه‌داشته‌اند و باید برای پاسداشت ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی از این دستاوردها حفظ و نگهداری کنیم و با جان و دل ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم.
 
امام جمعه اردبیل تصریح کرد: در حال حاضر دشمنان با ترفندهای مختلف درصدد تضعیف و روحیه حماسی انقلاب اسلامی بین ملت ایران هستند و به‌همین دلیل باید ما هم آگاه و بابصیرت در برابر توطئه‌‌های دشمنان ایستادگی کنیم و پوزه دشمنان را به خاک بمالیم.
 
عاملی به وضعیت حاکمیتی و جغرافیایی کشور در دوران پهلوی‌ها پرداخت و اظهار کرد: ایران ایالت 51 آمریکا بود استقلال، مجلس و نمایندگان و همه امور اداره کشور در اختیار  آمریکا بود، در هر مقطع زمانی پاره‌هایی از خاک میهن ما را جدا کردند.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی بیان کرد: تنها در دوران هشت سال دفاع مقدس بود که شهدای ما با ایثارگری خود نگذاشتند حتی یک وجب از خاک میهن ما جدا شود و امروز استقلال، امنیت، قدرت سیاسی فائق منطقه، پیشرفت در زمینه‌های نظامی و دفاعی و علمی خود را مدیون شهدا و ایثارگران و رهبری‌های حکیمانه امام راحل عظیم‌الشان و رهبر معظم انقلاب اسلامی هستیم و اکنون قدرت بازدارنگی و توان کشور در زمینه‌های مختلف به‌حدی است که بزرگترین قدرت‌های نظامی و استکباری جهان و در رأس آنها آمریکا جرئت تجاوز به جمهوری اسلامی ایران را ندارند.