جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

گلزار شهدا در استان اردبیل ساماندهی می‌شود - خبر

 

 

گلزار شهدا در استان اردبیل ساماندهی می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل ساماندهی گلزار شهدا در سطح استان را از برنامه‌های مهم برشمرد و گفت: در این زمینه اقدامات اساسی و لازم انجام می‌شود.

گلزار شهدا در استان اردبیل ساماندهی می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، یاسر شاهی پیش از ظهر امروز در جلسه کارگروه گلزار شهدای شهرستان پارس‌آباد اظهار داشت: مزار شهدا از قداست خاصی برخوردار است و باید از این قداست پاسداری کرده و وظیفه خود را در قبال مردم و خانواده‌هایشان انجام دهیم.
 
وی از مرمت مزار شهدای شهر اصلاندوز در آینده نزدیک و ساماندهی مزار شهدای شهر اصلاندوز و اولتان پارس‌آباد خبر داد و افزود: ساخت المان در مزار شهدای اولتان، تکمیل مزار شهدای وادی الرحمت و مجتمع فرهنگی اداره بنیاد شهرستان پارس‌آباد جزو اولویت‌ها بوده که پیگیری می‌شود.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل ساماندهی گلزار شهدا در سطح استان را از برنامه‌های مهم برشمرد و تصریح کرد: در این زمینه اقدامات اساسی و لازم انجام می‌شود.
 
 فرماندار شهرستان پارس‌آباد نیز در این جلسه بیان کرد: تمام مسئولان شهرستان در خدمتگزاری به خانواده‌های شهدا و ایثارگران، همکاری در برگزاری برنامه‌های فرهنگی و مذهبی بنیاد شهید و شرکت در مراسم و دیدار از خانواده‌های گرانقدر شهدا و ایثارگران همیشه ثابت قدم است چرا که مسئولان با فرهنگ ایثار  و شهادت  بیگانه نیستند و امنیت و آسایش و پست و مقام خود را در سایه خون شهدا می‌دانند.  
 
علی علایی از اختصاص اعتبار برای مرمت گلزار شهدای وادی الرحمت، اصلاندوز و مجتمع فرهنگی خبر داد و افزود: مزار شهدا به عنوان زیارتگاه برای اهالی مردم شریف مغان است و ما نهایت تلاش خود برای ساماندهی این مکان‌ها می‌کنیم.