جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

گشت‌های تلفیقی پلیس راه و راهداری در محور‌های مواصلاتی اردبیل افزایش می‌یابد - خبر

 

 

گشت‌های تلفیقی پلیس راه و راهداری در محور‌های مواصلاتی اردبیل افزایش می‌یابد

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای اردبیل گفت: گشت‌های تلفیقی پلیس راه و راهداری در محور‌های مواصلاتی استان اردبیل افزایش می‌یابد که این موضوع در حال حاضر به عنوان اولویت اساسی و لازم مطرح است تا بتوانیم از تصادفات جاده‌ای بکاهیم.

گشت‌های تلفیقی پلیس راه و راهداری در محور‌های مواصلاتی اردبیل افزایش می‌یابد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، علی صبحی بعد از ظهر امروز در بازدید از محورهای مواصلاتی اردبیل اظهار داشت: گشت‌های تلفیقی پلیس راه و راهداری در محور‌های مواصلاتی استان اردبیل افزایش می‌یابد که این موضوع در حال حاضر به عنوان اولویت اساسی و لازم مطرح است تا بتوانیم از تصادفات جاده‌ای تا حد امکان بکاهیم.
 
وی با اشاره به این که ثبت تخلفات سرعت غیرمجاز در استان اردبیل به عنوان یک موضوع بازگیرنده نقش بسیار حائز اهمیتی ایفا کرده است بیان کرد: در پنج ماهه نخست امسال ثبت تخلفات سرعت غیرمجاز در استان به 3 میلیون مورد رسیده است که در این زمینه 27 سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور در حال ثبت تخلفات هستند.
 
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای اردبیل با اشاره به این که بیشترین تخلفات مربوط به محور اردبیل - مشگین‌شهر است گفت: انتظار ما از رانندگان و ترددکنندگان این است که با رعایت سرعت مطمئنه از تصادفات تا حد امکان جلوگیری شود و همکاری انجام یافته در این زمینه بدون شک بسیار موثر خواهد بود.
 
صبحی تصریح کرد: ارتقای ایمنی محورها اولویت اساسی راهداری استان اردبیل است و در این زمینه امیدواریم بتوانیم با افزایش گشت‌های تلفیقی از تصادفات کاسته و در امر تامین ایمنی مردم گام اساسی برداریم و شاهد خدمات رسانی مناسب به مردم باشیم که این امر به عنوان یک اولویت اساسی برای ما مطرح است.