سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

گشایش نمایشگاه ملی لوازم خانگی در اردبیل - خبر

 

 

گشایش نمایشگاه ملی لوازم خانگی در اردبیل

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی استان اردبیل گفت: دوازدهمین نمایشگاه لوازم خانگی، صوتی و تصویری در استان اردبیل گشایش یافت.

گشایش نمایشگاه ملی لوازم خانگی در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مریم اسماعیل‌نسب در آیین افتتاح نمایشگاه سراسری لوازم خانگی، صوتی و تصویری در نمایشگاه دائمی اردبیل اظهار داشت: نمایشگاه لوازم خانگی، صوتی و تصویری و لوستر امروز با هدف ارائه آخرین دستاوردهای تولیدات داخلی به میزبانی استان اردبیل گشایش یافت و در این نمایشگاه تولیدکنندگان محصولات خود را به معرض نمایش می‌گذارند.

وی با بیان اینکه نمایشگاه لوازم خانگی صوتی و تصویری و لوستر به مدت 4 روز در نمایشگاه بین‌المللی اردبیل برگزار خواهد شد، افزود: این نمایشگاه از ساعت 16 تا 22 برای بازدید عموم دایر است و علاقه‌مندان می‌توانند محصولات لوازم خانگی، تصویری و صوتی را با تخفیف ویژه خریداری کنند.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی استان اردبیل با بیان اینکه در این نمایشگاه 12 استان شرکت خواهند داشت، گفت: در این نمایشگاه 50 شرکت از استان‌های تهران، اردبیل، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، البرز، اصفهان، گیلان، فارس، قزوین، کرمانشاه، همدان و زنجان محصولات خود را به نمایشگاه می‌گذارند.

اسماعیل‌نسب اظهار کرد: هدف از برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی، صوتی و تصویری و لوستر ارائه آخرین دستاوردهای تولیدکنندگان است تا بتوانیم با معرفی دستاوردهای داخلی گام بزرگی در تحقق اقتصاد مقاومتی و ارج نهادن به تولیدات داخلی برداریم که این امر به تبع بهبود بازار داخلی را نیز به دنبال خواهد داشت.

وی بیان کرد: استقبال مردم از این نمایشگاه تاکنون بسیار خوب ارزیابی شده است و این نمایشگاه تا 30 مردادماه برای بازدید عموم از ساعت 16 تا 22 دایر است و علاقه‌مندان می‌توانند اقلام مورد نیاز را با تخفیف مناسب خریداری کند.