جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

گشایش نمایشگاه ضیافت در اردبیل - خبر

 

 

گشایش نمایشگاه ضیافت در اردبیل

در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان نمایشگاه ضیافت در محل نمایشگاه بین‌المللی اردبیل گشایش یافت.

گشایش نمایشگاه ضیافت در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مدیر نمایشگاه بین‌المللی اردبیل در مراسم افتتاح نمایشگاه ضیافت در اردبیل اظهار داشت: نمایشگاه ضیافت به مناسبت ماه مبارک رمضان در محل دائمی نمایشگاه اردبیل افتتاح شد و این نمایشگاه تا 21 خردادماه برای بازدید عموم دایر است.

ایوب تقواطلب با اشاره به اینکه بازدید از نمایشگاه در روز دوشنبه از ساعت 15 تا 21 شب خواهد بود، افزود: این نمایشگاه در ایام ماه رمضان از ساعت 11 صبح تا وقت افطار برای بازدید عموم دایر خواهد بود.

وی بیان کرد: در نمایشگاه بین‌المللی طرح ضیافت اردبیل تولیدکنندگان از استان‌های مشهد، کرمانشاه، گیلان، اردبیل و زنجان محصولات خود را به نمایش می‌گذارند و اقلام ارائه شده در این نمایشگاه از کیفیت مرغوبی برخوردار است.

مدیر نمایشگاه بین‌المللی اردبیل با بیان اینکه تولیدکنندگان و شرکت کنندگان در 105 غرفه از استان‌های مختلف محصولات غذایی و بهداشتی خود را به نمایش می‌گذارند، تصریح کرد: محصولات و اقلام خوراکی ارائه شده در این نمایشگاه با تخفیف 15 درصدی به خریداران ارائه می‌شود و امیدواریم شاهد حضور باشکوه مردم در این نمایشگاه باشیم.

تقواطلب در ادامه اظهار کرد: استقبال مردم از نمایشگاه بین‌المللی اردبیل و طرح ضیافت در ساعات اولیه افتتاح بسیار باشکوه بوده و انتظار می‌رود در روزهای آتی حضور و استقبال گرم مردم در این نمایشگاه باشیم که هدف ما ارائه محصولات غذایی با کیفیت به مصرف‌کنندگان و همشهریان است.