سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

گشایش نمایشگاه صنایع غذای یلدای ایرانی در اردبیل - خبر

 

 

گشایش نمایشگاه صنایع غذای یلدای ایرانی در اردبیل

مدیر عامل نمایشگاه بین‌المللی اردبیل گفت: در آستانه فرارسیدن شب یلدا دهمین نمایشگاه صنایع غذایی، شیرینی و شکلات یلدای ایرانی با حضور مسئولان و خانواده‌ها در محل نمایشگاه بین‌المللی اردبیل گشایش یافت.

گشایش نمایشگاه صنایع غذای یلدای ایرانی در اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مریم اسماعیل‌نسب در مراسم افتتاح نمایشگاه صنایع غذایی، شیرینی و شکلات یلدای ایرانی افزود: در آستانه فرارسیدن شب یلدا برای تامین محصولات مورد نیاز خانواده‌ها در این شب دهمین نمایشگاه در اردبیل گشایش یافت تا بتوانیم با ارائه محصولات باکیفیت شب به ‌یادماندنی را برای خانواده‌های اردبیل در طولانی‌ترین شب سال رقم بزنیم.
 
وی با بیان اینکه در دهمین نمایشگاه صنایع غذایی، شیرینی و شکلات یلدای ایرانی 9 استان محصولات خود را به نمایش گذاشته‌اند، افزود: این استانها شامل زنجان، همدان، آذربایجان شرقی، تهران، اردبیل، کرمانشاه، گیلان، قم و خراسان رضوی است که محصولات باکیفیتی را به معرض نمایش گذاشته‌اند.
 
مدیر عامل نمایشگاه بین‌المللی اردبیل بیان کرد: محصولات ارائه شده در این نمایشگاه با تخفیف 30 درصدی به مشتریان ارائه می‌شود و انتظار می‌رود همشهریان برای خرید وسایل شب یلدا از نمایشگاه بین‌المللی اردبیل خرید کنند تا دغدغه و نگرانی در مورد قیمت این محصولات برطرف شود.
 
اسماعیل‌نسب گفت: دهمین نمایشگاه صنایع غذایی، شیرینی و شکلات یلدای ایرانی در 80 غرفه برای بازدید علاقمندان دایر است و در این غرفه‌ها شیرینی، شکلات، انواع آجیل و دیگر محصولات غذایی به معرض نمایش گذاشته شده و علاقمندان می‌توانند نسبت به خرید محصولات خود اقدام کنند.
 
وی تصریح کرد:‌ دهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات یلدای ایرانی تا 30 آذرماه برای بازدید علاقندان دایر است و علاقمندان می‌توانند از ساعت 15 تا 21 از محل نمایشگاه بازدید کنند.