سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

گشایش نمایشگاه شب یلدای ایرانی در اردبیل - خبر

 

 

گشایش نمایشگاه شب یلدای ایرانی در اردبیل

مسئول برگزاری نمایشگاه یلدای ایرانی در اردبیل گفت: نمایشگاه شب یلدای ایرانی با حضور اقشار مختلف مردم در نمایشگاه دائمی بین‌المللی اردبیل گشایش یافت.

گشایش نمایشگاه شب یلدای ایرانی در اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، کامبیز مهاجر شجاعی گفت: حمایت از کالای ایرانی و نیز سنت‌های بومی و ایرانی به عنوان یک اصل بسیار مهم و اساسی مطرح است و باید همگان دست به دست هم داده و در احیای این سنت‌ها پیشگام باشند که این موضوع برای ما در حال حاضر امری قابل توجه است.
 
او افزود: برپایی این نمایشگاه همه ساله با محوریت تنظیم بازار کالا و نیز عرضه محصولات شب یلدا همانند سایر استان‌های کشور در اردبیل نیز برگزار می‌شود و در آستانه بلندترین شب سال این نمایشگاه فرصت مناسبی برای حضور علاقه‌مندان خواهد بود.
 
مسئول برگزاری نمایشگاه یلدای ایرانی در اردبیل گفت: با ارائه کالا‌های ایرانی با قیمت نازل و مناسب و کیفیت بالا می‌توانیم نظر خریداران را جلب کنیم که در این نمایشگاه نیز هدف ما از برگزاری همین مورد بوده و انواع آجیل و خشکبار، شیرینی و شکلات، تنقلات و مواد غذایی ویژه شب یلدا به مردم استان اردبیل با تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی ارائه می‌شود.
 
مهاجر شجاعی اظهار کرد: تولیدکنندگانی از استان‌های اردبیل، قزوین، تبریز، زنجان، کاشان، یزد اصفهان، مشهد و اردبیل در این نمایشگاه حضور دارند و مهم‌ترین خصیصه این نمایشگاه‌ها این است که خریداران رابطه تنگاتنگی با تولیدکنندگان دارند و محصولات بدون واسطه در اختیار خریداران قرار می‌گیرد که این یک مزیت بسیار مهم است.
 
او افزود: این نمایشگاه تا ۲۹ آذر ماه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ شب پذیرای عموم مردم خواهد بود و از علاقه‌مندان و هم‌استانی‌ها برای حضور در این نمایشگاه دعوت به عمل می‌آید تا از تخفیفات فروشگاهی بهره‌مند شوند.