رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۸

گشایش نمایشگاه تخصصی صنایع مبل و دکوراسیون منازل در اردبیل - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

گشایش نمایشگاه تخصصی صنایع مبل و دکوراسیون منازل در اردبیل

گشایش نمایشگاه تخصصی صنایع مبل و دکوراسیون منازل در اردبیل


نهمین نمایشگاه تخصصی صنایع مبل و دکوراسیون منازل در محل نمایشگاه بین‌المللی اردبیل با حضور مسئولان استانی و اقشار مختلف مردم گشایش یافت.

گشایش نمایشگاه تخصصی صنایع مبل و دکوراسیون منازل در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی اردبیل در مراسم افتتاحیه نهمین نمایشگاه تخصصی صنایع مبل و دکوراسیون منازل در اردبیل اظهار داشت: نهمین نمایشگاه تخصصی صنایع مبل و دکوراسیون منازل، امروز با حضور مسئولان و صاحبان واحدهای تولیدی در محل نمایشگاه بین‌المللی اردبیل با حضور مسئولان استانی و اقشار مختلف مردم گشایش یافت و هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی تولیدات داخلی در حوزه صنایع مبل و دکوراسیون منازل است که کشورمان به ویژه استان اردبیل ظرفیتهای بالایی در تولید مبلمان و دکوراسیون منازل دارد.

مریم اسماعیل نسب با اشاره به این‌که در نهمین نمایشگاه تخصصی مبل و دکوراسیون منازل 5 استان تهران، اصفهان، اردبیل، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی تولیدات خود را به نمایش می‌گذارند، افزود: در نخستین روز از بازگشایی نمایشگاه تخصصی صنایع مبل و دکوراسیون منازل شاهد حضور اقشار مختلف مردم بودیم و با توجه به این‌که جوانان زیادی در آستانه ازدواج قرار دارند، این نمایشگاه را برای خرید لوازم منازل و دکوراسیون منازل خود انتخاب کرده‌اند.

وی تصریح کرد: در نمایشگاه تخصصی صنایع مبل و دکوراسیون منازل تولیدکنندگان از 5 استان در 60 غرفه تولیدات خود را به معرض نمایش می‌گذارند و باید به این مورد توجه داشته باشیم که محصولات ارائه شده در این نمایشگاه از کیفیت بالایی برخوردار است که می‌تواند برای انتخاب خانواده‌های اردبیلی گزینه مناسبی باشد.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی اردبیل گفت: از هموطنان و همشهریانی که قصد خرید و بازدید ار نهمین نمایشگاه تخصصی مبل و دکوراسیون منازل را دارند، خواستاریم که بازدید و خریداری خود را به روزهای آخر نسپارند و از همان روز نخست به نمایشگاه مراجعه کنند و به خرید و بازدید اقدام نمایند.

اسماعیل نسب افزود: نهمین نمایشگاه تخصصی صنابع مبل و دکوراسیون منازل تا 17 دی ماه برای بازدید عموم دایر است و علاقمندان می‌توانند در این مدت از ساعت 15 تا 21 شب برای بازدید و خرید به این مکان مراجعه نمایند.