سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه - خبر

 

 

گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت:در حال حاضر شاهد توسعه و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه هستیم.

گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، یاسر شاهی ،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر شاهد توسعه و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه هستیم و تلاش و جدیت بر این است تا با توسعه و تداوم فرهنگسازی در این حوزه آرمان‌ها و ارزش‌های شهدا و دفاع مقدس را در جامعه نهادینه کنیم.

وی خدمات به جامعه ایثارگری را از مهمترین رسالت‌های بنیاد شهید دانست و بیان کرد: در راستای تامین خواسته‌ها و مطالبات قشر ایثارگر و خانواده شهدا تلاش و جدیت بر این است تا از تمامی ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

شاهی نقش نیروی انتظامی را در برقراری امنیت و آرامش بسیار مهم دانست و تصریح کرد:‌ شهدا جایگاه و ارزش بسیار بالایی در نزد خداوند دارند و فرهنگ ایثار و شهادت نیز نشات گرفته از آموزه‌ها و مفاهیم دینی بوده و باید این فرهنگ را هر چه بیشتر توسعه و ترویج دهیم.

فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی استان اردبیل گفت: فرهنگ ایثار و شهادت در بین کارکنان نیروی انتظامی توسعه و ترویج یافته و تلاش و جدیت بر این است تا در زمینه ترویج این فرهنگ در جامعه نیز تلاش‌های لازم را انجام دهیم.

 وی اظهار کرد: مشارکت و حضور در برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران، حضور در مزار شهدای گمنام به صورت هفتگی و دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران در برنامه‌ها و مناسبت‌های مختلف از جمله برنامه‌های فرهنگی نیروی انتظامی است.