رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

گزیده خطبه های نماز جمعه شهرستان های استان اردبیل - خبر

 

 

گزیده خطبه های نماز جمعه شهرستان های استان اردبیل

ائمه جمعه شهرهای مختلف استان در خطبه های نماز جمعه با تقدیر از سربازان گمنام امام زمان (عج) در تامین امنیت در کشور ، از تلاش نیروهای امدادی در کمک رسانی به هموطنان سیل زده تشکر کردند.

گزیده خطبه های نماز جمعه شهرستان های استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما حجت الاسلام باوقار امام جمعه مشگین شهر با تمجید از مجاهدتهای سربازان گمنام امام زمان (عج) در تامین امنیت و اقتدار کشور، ظلم ستیزی و عدالت محوری را تنها راه نجات کشورهای اسلامی دانست .
***
حجت الاسلام مقدسی امام جمعه نیر با قدردانی از تلاش مستمر سربازان گمنام امام زمان (عج) در تامین امنیت پایدار کشور ، سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را گرامی داشت.
***
حجت الاسلام اصغری امام جمعه سرعین به تبیین نقش مهم وزارت اطلاعات در تامین اقتدار و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پرداخت و بر اهمیت پاک نگه داشتن محیط زیست از آلودگیها تاکید کرد.
***
حجت الاسلام بیگی امام جمعه کوثر با تقدیر از مجاهدتهای سربازان گمنام امام زمان (عج) مسدود کردن حساب های هلال احمر کشورمان از سوی دولت آمریکا را حرکتی ضد حقوق بشری و لکه ننگ دیگری در کارنامه آمریکا عنوان کرد.
***
حجت الاسلام صفری امام جمعه لاهرود با تقدیر از زحمات و خدمات وزارت اطلاعات در تامین امنیت کشور و تلاشهای ارتش و سپاه در مناطق سیل زده ، از احداث سد معیشتی در بالادست لاهرود تقدیر کرد.
***
حجت الاسلام یوسف زاده امام جمعه نمین وزارت اطلاعات را چشم بینا و دیده بان نظام جمهوری اسلامی دانست و از تلاشهای سربازان گمنام امام زمان (عج) در عرصه های مختلف تقدیر کرد.
***
حجت الاسلام مرادی امام جمعه عنبران مجاهدتهای خاموش و ارزشمند نیروهای امنیتی و اطلاعاتی برای حفظ اقتدار و امنیت کشور را ستود وگفت: اشراف کامل نیروهای اطلاعاتی حتی در خارج از مرزها ضربات بزرگ بر پیکره دشمنان وارد کرده است.
***
و حجت الاسلام قیاسی امام جمعه رضی با محکوم کردن همراهی گستاخانه سران برخی از کشورهای اسلامی با آمریکا ، به بیان نقش تعیین کننده سربازان گمنام امام زمان (عج) در تامین امنیت کشور پرداخت.