سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

گزیده ای خطبه های نمازجمعه برخی از شهرهای استان - خبر

 

 

گزیده ای خطبه های نمازجمعه برخی از شهرهای استان

ائمه جمعه شهرهای استان امروز در خطبه های نماز جمعه با تبریک هفته قوه قضائیه به بحث گرانی ها موجود در بازار پرداخته خواستار برخورد با مفسدان اقتصادی شدند.

گزیده ای خطبه های نمازجمعه برخی از شهرهای استان

حجت الاسلام باوقار امام جمعه مشگین شهر با تقدیر از اقدامات شایسته قوه قضائیه در برخورد با مفاسد اقتصادی و محاکمه مفسدان دانه درشت خواستار ورود دستگاه قضا به مشکل معیشتی مردم شد.
حجت الاسلام اصغری امام جمعه سرعین با اشاره به سالروز شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران امام خمینی (ره)گفت: شهید بهشتی الگوی بارز قضات بود و یک قاضی زمانی به اوج می رسد که در مسند قضاوت احساسات خود را کنار گذاشته و عدل الهی را در نظر بگیرد.
حجت الاسلام مرادی امام جمعه عنبران گفت: مصرف بهینه و صرفه جویی در استفاده از آب شرب باید مورد توجه مردم باشد.
وی در ادامه ضمن تبریک پیشاپیش میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) وامام رضا(ع) از سپاه و هلال احمر بخاطر برگزاری مراسم در دهه کرامت قدردانی کرد.
حجت الاسلام یوسف زاده امام جمعه نمین با انتقاد شدید از گرانی های بوجود آمده در بازار گفت: مسئولان باید سیستم های نظارتی و کنترلی را تشدید و به جد با اخلال گران برخورد قاطع داشته باشند.
حجت الاسلام نعمتی امام جمعه نیر با اشاره به ظرفیت های این شهرستان از مسئولان ذیربط خواست با جدیت برای جذب و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی و چهار بانده کردن محور نیر به سراب تلاش کنند.
حجت الاسلام بیگی امام جمعه گیوی ضمن تسلیت سالروز شهادت دکتر بهشتی و یارانش و همچنین تبریک هفته قوه قضائیه بر لزوم تلاش برای کاهش پرونده های ورودی به دادگاهها تاکید کرد.
حجت الاسلام صفری امام جمعه لاهرود با انتقاد از عملکرد ضعیف شهرداری لاهرود افزود: اوضاع این شهر از لحاظ سیمای ظاهری و بهداشت معابر مورد قبول نیست.
حجت الاسلام قیاسی امام جمعه رضی با اشاره به گرانی های افسار گسیخته از مسئولان خواست بر بازار نظارت و کنترل بیشتری داشته باشند.