رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

گزیده ای از خطبه های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل - خبر

 

 

گزیده ای از خطبه های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل

ائمه جمعه شهرهای مختلف استان،امروز در خطبه های نماز جمعه، با تشریح برخی از دستاوردهای مهم نظام اسلامی خواستار توجه بیش از پیش دولت مردان به وضعیت معیشتی مردم ومقابله با گرانیها شدند.

گزیده ای از خطبه های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما حجت الاسلام با وقار امام جمعه مشگین شهر با اشاره به راه انداختن جنگ تمام عیار اقتصادی دشمنان علیه کشورمان تنها راه مقابله با این توطئه ها را تشدید نظارت دولت بر بازار وکنترل قیمتها عنوان کرد.
وی با محکوم کردن بازداشت غیر قانونی مرضیه هاشمی خبرنگار پرس تی وی ، بر خورد شدید وناشایست پلیس آمریکا با این خبرنگار را نمونه ای از حقوق بشر امریکایی دانست.
حجت الاسلام مقدسی امام جمعه نیر با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: به فضل الهی وبه کوری چشم دشمنان جشنهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران باشکوهتر از تمام سالها برگزار می شود.
وی برلزوم اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی، برخورد قاطع با متخلفان اقتصادی،مبارزه با فساد مالی ،شفاف سازی مسائل اقتصادی، کنترل قیمت هادر بازار و مقابله با قاچاق کالا و ارز تاکید کرد.
حجت الاسلام بیگی امام جمعه گیوی،موفقیت های درخشان دانشمندان جوان کشورمان در زمینه های علمی از جمله علوم هسته ای ، نظامی،هوا وفضا وپزشکی را از جمله دستاوردهای مهم نظام اسلامی ارزیابی کرد .
وی از حضور نداشتن مسئولین و روسای غیربومی برخی ادارات در شهرستان کوثر انتقاد کرد
حجت الاسلام یوسف زاده امام جمعه نمین،با تبیین برخی ازدستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت:مسئولان و صاحب منصبان نظام باید همانند امام راحل (ره) ساده ومردمی بوده و برای خدمت به مردم گام های اساسی بردارند.
وی از سامان نیافتن وضعیت بازار و کافی نبودن نظارتها بر قیمت فروش کالاهای اساسی انتقاد کرد.
حجت الاسلام اصغری امام جمعه سرعین با اشاره به وضعیت معیشتی و اقتصادی نا مطلوب مردم ،از سران سه قوه خواست تا با حضور در کنار مردم ضمن آشنایی با مشکلات مردم برای حل این مشکلات اقدامات عاجل وموثر انجام دهند
حجت الاسلام قیاسی امام جمعه رضی گفت: دشمن در طول ۴ دهه گذشته از اقتدار، عظمت و پیشرفت های کشورمان به ستوه آمده و اکنون تنها تمرکزشان بروی مسائل معیشتی و اقتصادی مردم است تا از این راه به مردم ضربه بزنند.
وی افزود:آنچه بیش از همه موجب برهم خوردن ثبات بازار و ایجاد مشکلات در معیشت مردم شده است فقدان مدیریت و نظارت بر بازار تولید وعرضه کالاها است.
حجت الاسلام عباسزاده امام جمعه موقت لاهرود خواستار تلاش مضاعف مسئولان برای بهبود وضعیت معیشتی مردم وبرخورد قاطع دستگاه قضایی با مفسدان اقتصادی شد.
وحجت الاسلام مرادی امام جمعه عنبران با بیان اینکه اجرای عدالت و احسان در راه خدا باعث ایجاد آرامش فردی و اجتماعی و کاهش مشکلات در جامعه می شود گفت: خداوند انسان را به رعایت عزت نفس ، اجرای عدالت و احسان سفارش کرده است.