رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

گزیده ای از خطبه های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل - خبر

 

 

گزیده ای از خطبه های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل

ائمه جمعه شهرهای مختلف استان اردبیل امروز در خطبه های نماز جمعه،دولت وقوه قضائیه را به برخورد قاطع وشدید با اخلالگران اقتصادی کشور توصیه کردند.

گزیده ای از خطبه های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، حجت الاسلام با وقار امام جمعه مشگین شهربا تشریح اهمیت ونقش بنگاههای کوچک اقتصادی در رشد اقتصادی منطقه ، تولید ثروت ،ایجاد اشتغال وکاهش فقر، خواستار رسیدگی مسئولان به مشکلات واحدهای تولیدی کوچک ومتوسط شد.
وی با تبیین سبک زندگی فاطمی خواستار ترویج ازدواجهای ساده و آسان در بین خانواده ها شد.


حجت الاسلام مقدسی امام جمعه نیر گفت: مبارزه بی امان با فساد از اهداف انقلاب اسلامی است، ولی متاسفانه برخی افراد سودجو اکنون به فساد اقتصادی در کشور دامن می زنند ملت ایران ازقوای سه گانه می خواهدبا عاملین فساد به شدت برخورد کنند.
وی از مسئولین خواست تا کالاهای احتکار وکشف شده را با نظارت درست به بازار مصرف تزریق کنند تا از التهاب قیمتها کاسته شود.


حجت الاسلام اصغری امام جمعه سرعین با اشاره به شرایط اقتصادی نا مطلوب کشور، از دولت خواست تا برای ساماندهی وضعیت فعلی از تخصص و استعدادهای نیروهای جوان بهره گیرد
وی از مدیران مراکز اقامتی شهرستان سرعین بابت پذیرایی شایسته از میهمانان تابستانی قدردانی کرد.


حجت الاسلام یوسف زاده امام جمعه نمین گفت: دشمن با تمام قدرت در حال تبلیغ علیه ایران اسلامی است ولی ما می توانیم با اتحاد، همدلی ، بصیرت وحرکت در مسیر تعیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی از این برهه به سلامت عبور کنیم.
وی از صداوسیمای مرکز اردبیل به خاطر پخش خطبه های نماز جمعه شهرستان های استان قدردانی کرد.


حجت الاسلام مرادی امام جمعه عنبران با اشاره به فرارسیدن ماه ذی الحجه، مسلمانان را به استفاده از فیوضات این ماه فرا خواند و گفت: توبه از فرصتهای الهی برای بازگشت بشر بسوی خداست.
وی از مسئولان شهرستان نمین بابت پیگیری مشکلات مردم بویژه مشکل آب شرب قدردانی کرد.


حجت الاسلام امینی امام جمعه موقت کیوی گفت:در این شرایط حساس کشورتنها راه نجات اقتصادی عمل به منویات مقام معظم رهبری وتحقق اقتصاد مقاومتی است.
وی خواستار فرهنگ سازی ازدواجهای آسان وساده در جامعه شد.


حجت الاسلام طالبی امام جمعه رضی با اشاره به کمبود آب شرب وکشاورزی در بخش ارشق از مسئولین خواست برای حل این مشکل فکری اساسی بکنند.


وحجت الاسلام صفری امام جمعه لاهرود با اشاره به گرانی وتورم موجود در بازار افزود: در چنین وضعیتی دولت و قوه قضاییه باید با گران فروشان و محتکرین که خائن به نظام وملت ودر زمره مفسدین فی الارض هستند بشدت برخورد کنند.
وی خواستار حل مشکل نبودآب شرب وراه روستاهای مسدرق -شوش بلاغ و چناق بلاغ شد.