سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

گزیده ای از خطبه های نماز جمعه شهرستان ها - خبر

 

 

گزیده ای از خطبه های نماز جمعه شهرستان ها

ائمه جمعه شهرهای مختلف استان امروز در خطبه های نماز جمعه با تبیین اهمیت انتخابات در کشور، بر حضور گسترده اهالی در راهپیمایی 22بهمن ماه و انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تاکید کردند.

گزیده ای از خطبه های نماز جمعه شهرستان ها

حجت الاسلام باوقار امام جمعه مشگین شهر با تبیین اهمیت انتخابات گفت: تشکیل مجلس قوی وکارامد نیازمند حضور وکلایی کار بلد ،متعهد وانقلابی است و باید مردم در انتخاب خود دقت کنند.وی بر حضور گسترده اهالی در راهپیمایی 22بهمن ماه تاکید کرد.
حجت الاسلام یوسف زاده امام جمعه نمین گفت: انتخابات دستاورد بزرگ انقلاب و مربوط به اصل نظام است و ما باید با انتخاب افرادی شایسته،مومن، انقلابی و عدالت محور ، نظام اسلامی را روز به روز تقویت کرده و در شکوفا شدن آرمانهایش سهیم باشیم.
حجت الاسلام مرادی امام جمعه عنبران ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشکوه در راهپیمایی 22 بهمن امسال گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای در دوم اسفندماه بار دیگر نقشه های دشمنان راخنثی خواهد کرد.
حجت الاسلام قیاسی امام جمعه رضی با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر با تبیین بیانات مقام معظم رهبری، راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات را دو امتحان بزرگ الهی عنوان و بر حضور گسترده مردم تاکید کرد.
حجت الاسلام اصغری امام جمعه سرعین گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران حامی مستضعفان است و مسئولین ما باید خود را در کنار ملت و خادم مردم بدانند چرا که این نظام بر پایه حکومت دینی است .
حجت الاسلام بیگی امام جمعه گیوی گفت: تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در همه زمینه ها وظیفه نسل های گذشته و کنونی به آیندگان با توجه به پیشرفت های چندین برابری در همه عرصه ها در کشور است.
حجت الاسلام نعمتی امام جمعه نیر افزود: با اینکه مشکلاتی در کشور وجود دارد اما انقلاب اسلامی در اوج اقتدار قرار دارد و با حضور و شرکت گسترده در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر توطئه های دشمنان را نقش بر آب خواهیم کرد.
حجت الاسلام صفری امام جمعه لاهرود به طرح آمریکایی معامله قرن اشاره کرده و افزود: معامله قرن طرحی احمقانه و نشانه خباثت آمریکا و صهیونیسم و به ضرر خود آنهاست و هدف از این طرح به میز کشاندن ایران و به رسمیت شناختن اسرائیل است که این امر هرگز محقق نخواهد شد.