جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

گزیده ای از خطبه های نماز جمعه شهرستان ها - خبر

 

 

گزیده ای از خطبه های نماز جمعه شهرستان ها

ائمه جمعه شهرهای مختلف استان در خطبه های امروز نماز جمعه از مردم خواستند تا با انتخاب هوشمندانه، افراد اصلح را وارد مجلس کرده و با انتخاباتی پرشور دشمنان نظام و انقلاب را مایوس کنند.

گزیده ای از خطبه های نماز جمعه شهرستان ها
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام باوقار امام جمعه مشگین شهر با انتقاد از وارد کردن هجمه های غیر قانونی به نهاد شورای نگهبان توسط برخی از مسئولان گفت: نظارت استصوابی براساس قانون اساسی کشور انجام می شود و به رغم توطئه دشمنان انتخاباتی پر شور را در کشور شاهد خواهیم بود.
 
حجت الاسلام یوسف زاده امام جمعه نمین با بیان اینکه حضور میلیونی مردم در نماز جمعه تاریخی به امامت رهبر معظم انقلاب تمامی یاس ها را به نور امید تبدیل کرد گفت: در سایه مقام عظمای ولایت و خون شهیدان وحدت ملت ایران گسست ناپذیر و عزت مردم روزافزون است.
 
حجت الاسلام نعمتی امام جمعه نیر با گرامیداشت فرارسیدن ایام دهه مبارک فجر و همچنین انتخابات مجلس شورای اسلامی از مردم خواست تا با انتخاب هوشمندانه فردی اصلح را وارد مجلس کرده و به تشکیل مجلس قوی کمک کنند.
 
حجت الاسلام عباسزاده امام جمعه موقت لاهرود با تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) با اشاره به اینکه کمتر از یک ماه دیگر به انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی مانده است افزود: انتخابات مظهر اقتدار ملی است و حضور باشکوه مردم در انتخابات در اصل تایید نظام و اصول کشور است.
 
حجت الاسلام مرادی امام جمعه عنبران با اشاره به بارش رحمت الهی در منطقه ضمن درخواست از مردم برای صرفه جویی در مصرف انرژی از راهداران خواست تا در این فصل برای بازگشایی راههای عنبران اهتمام بیشتری داشته باشند.
 
حجت الاسلام بیگی امام جمعه گیوی ضمن تسلیت ایام شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا (س) از حضور گروه های جهادی اعزامی از طریق بسیج سازندگی سپاه ناحیه کوثر به مناطق سیل زده جنوب کشور در کمک به هموطنان تشکر کرد.
 
حجت الاسلام اصغری امام جمعه سرعین با اشاره به فرا رسیدن انتخابات مجلس و لزوم انتخاب افراد اصلح افزود: حضور حداکثری و پرشور مردم در صحنه ،موجب یاس دشمنان نظام خواهد شد.
 
حجت الاسلام قیاسی امام جمعه رضی ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی افزود: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب باید نقشه راه دشمن را شناخت و با آن مقابله کرد چرا که تنها راه عظمت و سربلندی ملت ایران حفظ وحدت و یکپارچگیست.