جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

گزیده‌ای از خطبه‌های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل - خبر

 

 

گزیده‌ای از خطبه‌های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل

ائمه جمعه شهرهای مختلف استان امروز در نمازجمعه با تاکید بر لزوم اجرای منویات رهبر انقلاب اسلامی در حوزه اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار سال به طرح برخی از مشکلات مردم پرداختند.

گزیده‌ای از خطبه‌های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام با وقار امام جمعه مشگین گفت: ترویج آداب پسندیده عید نوروزبه عنوان عیدی ایرانی با محتوای اسلامی از جمله صله رحم، هدیه دادن و دستگیری از نیازمندان می تواند درترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی در جامعه بسیار مفید باشد . وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی کشور بدون توجه به داشته های داخلی وباور جوانان به عنوان سرمایه عظیم انسانی میسر نخواهد شد بر لزوم تحقق شعار سال با همت مردم ومسئولان تاکید کرد.
 
حجت الاسلام اصغری امام جمعه سرعین با اشاره به خود باوری مردم ایران اسلامی در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی افزود :مسئولین باید برای خدمت رسانی بیشتر وبهتر به مردم نهایت همت خودرابکاربندند.وی ازاستقبال خوب مردم و همکاری شایسته ستاد خدمات سفر شهرستان سرعین در پذیرش و خدمت رسانی به گردشگران نوروزی قدردانی کرد.
 
حجت الاسلام بیگی امام جمعه کیوی با تاکید بر اینکه شعار سال و منویات رهبرمعظم انقلاب اسلامی در "حمایت از کالای ایرانی" باید با همت مردم ودولت جامه عمل بپوشد افزود: جلوگیری از ورود کالای قاچاق از تمام مبادی ورودی کشور و حمایت همه جانبه از تولید و خرید کالاهای ایرانی را از لازمه های تحقق شعار سال عنوان کرد.وی از عملکرد ضعیف اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و جهاد کشاورزی شهرستان کوثر انتقادکرد.
 
حجت الاسلام یوسف زاده امام جمعه نمین گفت:بایدحمایت از تولید ایرانی مورد توجه جدی دولت و ملت قرار گیرد.وی با اشاره به تقارن آغاز سال جدید و ایام معنوی ماه رجب ، این پیوند را بسیار ارزشمند عنوان کردومردم را به بهره گیری از فیوضات ماه رجب فرا خواند.
 
حجت الاسلام مقدسی امام جمعه نیر با اشاره به نامگذاری سال جدیدتاکید کرد:قوای سه گانه بسترهای لازم را برای افزایش کمی وکیفی تولید داخلی فراهم کنند.وی عید نوروز را زمان خانه تکانی قلب های مومنین قلمدادعنوان کرد و گفت: درسال جدید باید کینه ها و کدورت ها را زدوده و با روحیه ای معنوی به استقبال سال نو برویم.
 
حجت الاسلام طالبی امام جمعه رضی، بااشاره به فرارسیدن ماه رجب گفت:این ماه فرصت خوبی برای تجدید قوای روحی درآغاز سال است.وی خواستاربرنامه ریزی مسئولین بخش ارشق برای تحقق منویات رهبری در زمینه های فرهنگی ،اجتماعی و اقتصادی دراین منطقه شد.
 
حجت الاسلام مرادی امام جمعه عنبران گفت:صله رحم بر طول عمر و برکت آن می افزاید.وی با گرامیداشت ماه مبارک رجب همه مردم را به استفاده کامل از فضیلت های این ماه سفارش کرد.
 
وحجت الاسلام عباسزاده امام جمعه موقت لاهرود گفت:بفرموده رهبری باید از کالاهای ایرانی وکارگران واحدهای تولیدی بزرگ وکوچک کشور همه جانبه حمایت کرد. وی ازبی توجهی مسئولان اجرایی استان به مشکلات مردم منطقه لاهرود انتقادکرد.