جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

گردهمایی معاونین فنی مراکز و مدیران ارشد توسعه و فناوری رسانه در اردبیل - خبر

 

 

گردهمایی معاونین فنی مراکز و مدیران ارشد توسعه و فناوری رسانه در اردبیل

بیست و چهارمین گردهمایی تخصصی معاونین فنی مراکز صدا و سیما به منظور ارزیابی عملکرد معاونین فنی سازمان و تبادل ایده ها و ارتقای زیرساختها در شهرستان سرعین به مدت 3 روز تا 12 تیر ماه در حال برگزاریست.

به گزارش دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل در این گردهمایی شریفی قائم مقام حوزه فنی صداو سیما نگاه پدافندی در شرایط بحرانی را از ملزومات صدا و سیما دانست و افزود امروز با اعمال شدیدترین تحریم ها صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با جدیدترین تکنولوژی و همگام با پیشرفته ترین کشورهای دنیا در حوزه زیرساختها به تولید و پخش برنامه های رادیویی و تلوزیونی میپردازد.

وی از وجود 185 ایستگاه فرستنده رادیویی و تلوزیونی و پخش دیجیتال با فرمت dvt و  t2در استان اردبیل خبر داد و گفت : این استان امروز 97 درصد جمعیتش را تحت پوشش قرار داده و در یک سال آتی به صد در صد خواهد رسید.

ملا احمدی مدیر کل صدا  وسیمای مرکز اردبیل نیزاز کسب رتبه دوم در جذب مخاطب بین مراکز استانها سخن گفت و افزود : با پیشرفت زیرساختها در استان امروز توانایی پخش زنده برنامه ها از سایر شهرستانها استان مهیا شده است .

وی صدا و سیما را قدرتمند تر از هر برهه دیگر در مقابله با دشمنیهای رسانه ای دانست و در مورد تولیدات فاخر صدا و سیمای مرکز اردبیل از کلید خوردن مجموعه سریالی شاه اسماعیل صفوی در آینده نزدیک خبر داد