جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

گردهمایی فرزندان گرمی با نام «آتا اوی» - خبر

 

 

گردهمایی فرزندان گرمی با نام «آتا اوی»

فرماندار گرمی از برگزاری گردهمایی فرزندان گرمی با نام «آتا اوی»(خانه پدری) در گرمی خبر داد.

گردهمایی فرزندان گرمی با نام «آتا اوی»

میرعلی رحیمی‌زاد پیش از ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه روز شهرستان گرمی اظهار کرد: این برنامه در سالروز سفر تاریخی مقام معظم رهبری به شهرستان گرمی که به روز شهرستان گرمی نامگذاری شده برگزار خواهد شد.

وی افزود: این گردهمایی در سالن همایش‌های دانشگاه پیام نور برگزار می‌شود و از نمایندگان ادواری مجلس، فرمانداران گرمی و دیگر شهرستان‌ها که منتسب به گرمی هستند، فرماندهان نظامی و انتظامی، پزشکان و اساتید دانشگاه، سرمایه‌داران و سرمایه‌گذاران، نخبگان علمی، ورزشی، خبرنگاران و اصحاب رسانه و تهیه کنندگان صدا و سیما و... دعوت کردیم تا در این مراسم حضور پیدا کنند.

فرماندار گرمی از برگزاری گردهمایی فرزندان گرمی با نام «آتا اوی» (خانه پدری) در گرمی خبر داد.

رحیمی‌زاد تصریح کرد:  عصر روز 6 مرداد همایش عمومی برای معرفی ظرفیت‌ها وتوانمندی‌های توسعه‌ای گرمی در محل سد گیلارلوی با برنامه‌های متنوع برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: در گردهمایی و برنامه‌های برگزار شده این روز تلاش جدی بر این است تا بتوانیم در کنار معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهرستان گرمی بستر لازم را برای جلب مشارکت همه‌جانبه در توسعه عمران و آبادانی شهرستان گرمی به شکل واقعی انجام دهیم.

فرماندار گرمی به نصب مجسمه شهید بالازاده، شهید برجسته نوجوان کشوری در گرمی خبر داد و یادآور شد: 95 درصد کار اجرایی این مجسمه آغاز شده و همزمان با روز گرمی در میدان بسیج شهرستان گرمی نصب و رونمایی می‌شود.

رحیمی‌زاد تصریح کرد: با کلنگ‌زنی یادمان شهدای گمنام در انگوت نیز امیدواریم عملیات احداث این پروژه با سرمایه‌گذاری 50 میلیون تومان آغاز شده و به سرانجام برسد.

وی یادآور شد: باید گرمی را به بهشت سرمایه‌گذاری تبدیل کنیم که در همین راستا ما از بخش خصوصی حمایت می‌کنیم و بر این باوریم باید موانع از پیش‌رو برداشته شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، فرماندار گرمی بیان کرد: بروکراسی زائد اداری در مسیر سرمایه‌گذاری به ویژه در حوزه گردشگری حذف خواهد شد.