جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

گردهمایی دبیران ستاد اقامه نماز اردبیل برگزار شد - خبر

 

 

گردهمایی دبیران ستاد اقامه نماز اردبیل برگزار شد

گردهمایی دبیران ستاد اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل به میزبانی شرکت توزیع برق استان اردبیل برگزار شد.

گردهمایی دبیران ستاد اقامه نماز اردبیل برگزار شد

 مدیرعامل شرکت توزیع برق اردبیل در این مراسم که صبح امروز در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد، اظهار کرد: اهمیت نماز به ویژه نماز جماعت و اول وقت در مکتب اسلام بر همگان روشن و آشکار است به طوری که یک وعده خواندن نماز با جماعت از 40 سال عبادت فرادی برتر است.

علیرضا علیزاده گفت: بر همین اساس در دستگاه‌های مختلف اجرایی با همکاری ستاد اقامه نماز، نماز ظهر و عصر به جماعت اقامه می‌شود که قطعا حضور همه کارگزاران نظام اسلامی در این آیین باشکوه به فضیلت و جایگاه مطلوب ادای این فریضه بیش از گذشته کمک می‌کند.

وی افزود: در سال‌های اخیر در مجموعه ادارات به ویژه اداره زیر نظر شورای هماهنگی آب و برق استان اقامه نماز اول وقت مورد توجه قرار گرفته و در کنار آن کارهای فرهنگی مناسب و با کیفیتی نیز انجام شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل تصریح کرد: آنچه که در این زمینه مهم به نظر می‌رسد جایگاه نماز جماعت اول وقت است که مومنان و نمازگزاران سعی می‌کنند در این آیین شرکت کرده و فریضه خود را که به صورت یک فریضه واجب و اصلاح‌گر است به انجام برسانند.

علیزاده موفقیت شرکت توزیع برق استان را در کسب رتبه ممتاز ارزیابی ستاد اقامه نماز یادآور شد و گفت: اگر نماز اول وقت با اخلاص و تنها برای جلب رضای الهی اقامه شود به یقین نتایج پرسود و ثمری را برای خود نمازگزار به همراه خواهد داشت.

این مسئول یادآور شد: آنچه که در این زمینه مهم به نظر می‌رسد کارهای فرهنگی خوب و تاثیرگذار است که قطعا به تقویت و توانمندسازی انجام این فریضه الهی منجر خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در این جلسه دبیران ستاد اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی با آخرین بخشنامه‌ها و نمونه‌ای از فرم‌ها و برگه‌های ارزیابی دستگاه‌های اجرایی در قالب ستاد اقامه نماز آشنا شده و در جریان این امور قرار گرفتند.