جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

گردان های مردم یار ارتش با تجهیزات کامل آماده مقابله با حوادث غیرمترقبه هستند - خبر

 

 

گردان های مردم یار ارتش با تجهیزات کامل آماده مقابله با حوادث غیرمترقبه هستند

فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش جمهوری اسلامی ایران از آمادگی گردان های مردم یار ارتش با تجهیزات کامل و پرسنل آموزش دیده برای مقابله با هر گونه حوادث غیرمترقبه در کشور خبر داد.

گردان های مردم یار ارتش با تجهیزات کامل آماده مقابله با حوادث غیرمترقبه هستند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش جمهوری اسلامی ایران از آمادگی گردان های مردم یار ارتش با تجهیزات کامل و پرسنل آموزش دیده برای مقابله با هر گونه حوادث غیرمترقبه در کشور خبر داد و افزود: هم اکنون 10هزار ‌ارتشی در مناطق سیل‌زده ‌خدمت‌رسانی می‌کنند‌.

سرهنگ سلیمانیان فرمانده فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش جمهوری اسلامی ایران استقرار قرارگاه ارتش با 10هزار نفر از پرسنل در مناطق سیل‌زده کشور را گویای توانمندی این نهاد درخدمت رسانی به مردم دانست و افزود: ارتش از بدو پیروزی انقلاب اسلامی درصحنه های مختلف از جمله جنگ تحمیلی حضور فعال داشته و در این عرصه50 هزار شهید، 250 هزار جانباز و 26 هزار آزاده را تقدیم انقلاب کرده و توانسته در تمامی عملیات جنگی حضور به موقع داشته باشد.

وی با اشاره به شکل‌گیری تیپ 40 در سال 1360 تصریح کرد: تیپ 40 در 12 عملیات جنگی حضور داشته و نتیجه آن تقدیم 1603 شهید است که بیانگر ایفای نقش و توجه به رسالت این ارتش در عملیات مختلف است.

فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش با اشاره به برگزاری مراسم متنوع به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: مراسم رژه مشترک نیروهای مسلح ، دیدار با مسئولان استانی و اعزام پزشکان به مناطق محروم از شاخص‌ترین برنامه‌ها هفته ارتش است.