سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

گرامیداشت ولادت حضرت علی(ع) در مرکز اردبیل - خبر

 

 

گرامیداشت ولادت حضرت علی(ع) در مرکز اردبیل

صداوسیمای مرکز اردبیل به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی(ع) با ویژه برنامه شاد و متعدد مخاطبانش را همراهی می کند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل ، صدای مرکز اردبیل همزمان با فرارسیدن میلاد اولین خورشید امامت و ولایت، حضرت امیرالمؤمنین علی (ع) و روز پدر برنامه «بایرام گونو » را با هدف گرامیداشت این روز و ایجاد فضای شاد و با نشاط برای شنوندگانش  پخش می کند.

قطعات نمایشی طنز، گزارشهای زنده از جشن و سرور حاکم در زندگی مردم، بیر قورتوم فلسفه، شیرین خاطیره لر، مسابقه زنده، نظر آقا و تیزر فیلم از آیتمهای برنامه است.

این برنامه دو مجری دارد. اجرای هر دو شاد و پر انرژی و ریتمیک همراه با شوخی و خنده است .مخاطبان می توانند از طریق پیامک و تلفن در برنامه مشارکت کنند.

« بایرام گونو » به تهیه کنندگی پریسا صدایی آذر روز پنج شنبه ۷ اسفند مصادف با میلاد امام علی (ع) ساعت ۹:۳۰  به مدت 120 دقیقه به طور زنده از صدای اردبیل پخش می شود.

سیمای مرکز اردبیل نیز در برنامه های روزمره خود به گرامیداشت میلاد امام اول شیعیان می پردازد.این معاونت به خصوص با برنامه «عیدانه» به صورت ویژه با ایجاد فضای شاد ، حضور میهمانان ، موسیقی زنده و گروه سرود برای هم استانی های عزیز به جایگاه رفیع پدر در خانواده می پردازد.برنامه عیدانه به تهیه کنندگی شاهین قاسمی و کارگردانی مجید علیزاده پنچ شنبه از ساعت 10 صبح به مدت 90 دقیقه از سیمای اردبیل به طور زنده پخش می شود.