جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

گرامیداشت هفتمین روز شهادت مرزبانان پاسدار در استان اردبیل - خبر

 

 

گرامیداشت هفتمین روز شهادت مرزبانان پاسدار در استان اردبیل

در گرامیداشت یاد و خاطره شهدای پاسدار مرزهای وطن در حادثه تروریستی جاده خاش- زاهدان مراسم مختلفی در اردبیل برگزار شد.

گرامیداشت هفتمین روز شهادت مرزبانان پاسدار در استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما جمعی از اساتید و روسای دانشگاه های اردبیل با فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) دیدار و ضمن اعلام تسلیت شهادت 27 تن از شهدای مرزبان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی  سیستان و بلوچستان حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

همچنین در گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حادثه تروریستی جاده خاش - زاهدان، جمعی از پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل با فرمانده و مسئولین سپاه ناحیه اردبیل دیدار و شهادت پاسداران مدافع وطن را به آنان تسلیت گفتند.

در این دیدار یعقوبی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل با بیان اینکه امروز پاسداران، مدافعان واقعی وطن هستند، از ایثارگری های پاسداران در دفاع از حریم اهل بیت و کشورمان تجلیل کرد.

سرهنگ دهقانی فرمانده سپاه ناحیه اردبیل هم بامحکوم کردن حادثه اخیر تروریستی در زاهدان افزود: پاسداران انقلابی،بصیر،دلاور،ساده زیست،مخلص وایثارگر 40 سال است که باتمام توان از آرمانهای نظام اسلامی ،امنیت مرزهای میهن عزیز وآرامش جامعه حراست می کنند و همچنان این راه نورانی و مقدس را ادامه خواهند داد.

یادوراه شهدای عملیات های  بدر و خیبر و مراسم یادبود هفتمین روز شهادت مرزبانان پاسدار حریم میهن در حمله تروریستی زاهدان درگرمی برگزارشد.

امام جمعه گرمی در این یادواره با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم با بیان اینکه حادثه به شهادت رسیدن حافظان مرزهای میهن و خادمان راستین نظام اسلامی که از سوی کوردلان و عوامل فریب خورده دشمن رقم خورده از نگاه اسلامی و انسانی و اخلاقی محکوم است افزود:ملت ایران در چهار دهه اخیر با همت ، اراده ، توان و خودباوری و اتکا به ذات حضرت حق و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری توانسته اند روی پای خود بایستند.
مداحی از دیگر بخشهای این مراسم معنوی بود.

یادواره شهدای مدافع حرم شهرستان اردبیل نیز با محوریت شهیدان زاهد احمدنیا و علیرضا محرم پور در مسجد امام حسن المجتبی (ع) شهرک 5 آذر اردبیل برگزار شد.