سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

گرامیداشت عید قربان - خبر

 

 

گرامیداشت عید قربان

صدا و سیمای مرکز اردبیل برای گرامیداشت عید قربان برنامه های متعددی را تدارک دیده است.

 

به گزارش دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، معاونت سیمای مرکز ویژه برنامه " قربان بایرامی" را برای پخش از شبکه سبلان تدارک دیده است. 

قربان بایرامی عنوان برنامه ای است که در روز( جمعه) راس ساعت 10صبح تا 12 از سیمای مزکز اردبیل تولید و پخش می شود. این برنامه به مناسبت عید قربان به تهیه کنندگی حبیب فتحی و اجری جواد ستونه در روزجمعه  10 مرداد ماه با آیتم های مختلف تهیه و تولید می شود.

برنامه با آرم شروع که تصاویری مناسب و شاد و تلفیقی از تصاویر زیبایی از مکه مکرمه شروع می شود با اجرای مجری های برنامه که 2 مجری هر کدام پلاتوی های مناسب با محتوای عیدانه را در اختیار مخاطبان برنامه قرار می دهند در ادامه تبریک از افرادی از مشاغل مختلف که در سطح شهر فعالیت دارند هر کدام به زبان خودشان و با ادبیات مخصوص همان شغل تبریک این عید را بصورت بسیار شاد و مفرح به مخاطبان اعلام می دارن , خوانندگان به اجرای موسیقی در استودیو می پردازند ,استفاده از حضور کارشناسان در برنامه و بحث و گفتگو در خصوص روز عرفه و قربان و فضیلت آن خواهد شد .بخش های گزارش طنز از مردم که به صورت تولیدی خواهد بود با یک شیوه شاد.ارتباط با مخاطبان به صورت پیامکی و تلفنی بخش دیگربرنامه خواهد بود. 

سیمای مرکز اردبیل در سایر برنامه های روتین خود نیز به گرامیداشت این روز مبارک می پردازد.

معاونت صدای مرکز نیز با پخش برنامه جمعه گوروشو به صورت ویژه به گرامیداشت عید قربان می پردازد.پخش گزارش طنز، موسیقی ، گزارش از آداب و رسوم مردم منطقه در این روز و.... از آیتم های برنامه جمعه گوروشو می باشد.

حوزه صدای مرکز در سایر برنامه های خود نیز به گرامیداشت عید قربان می پردازد.

معاونت خبر و معاونت فضای مجازی مرکز اردبیل نیز همانند معاونت های صدا و سیما، با پخش گزارش های خبری و درج عکس نوشته و معرفی برنامه های صدا و سیما و بارگذاری در سایت مرکز به گرامیداشت این عید می پردازند.