جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

گرامیداشت روز ارتش - خبر

 

 

گرامیداشت روز ارتش

صدا و سیمای مرکز اردبیل در روز سرافرازی ارتش و سایر قوای مسلح، برنامه های مختلفی را تدارک دیده است.

به گزارش دفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز اردبیل ، در تمامی این برنامه ها سعی می شود اقتدار و سرافرازی ارتش جمهوری اسلامی ایران و نقش آفرینی حماسه ساز آن در کنار سایر نیروهای مسلح در دفاع از تمامیت ارضی و آرمان ها و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی به نمایش گذاشته شود.

معاونت صدای مرکز اردبیل  در برنامه های سلام ساوالان ، کِئف احوال ، سوزلر صحبتلر.  پیام سبلان و میزگرد مردم مسئولان  به صورت ویژه به رشادت های دلاور مردان ارتش ایران پرداخت خواهد کرد.

تهیه و پخش ویژه برنامه روز ارتش به مدت ۳۰ دقیقه، اطلاع رسانی برنامه های 29 فروردین، تهیه و پخش گزارش های مردمی، پخش مراسم رژه، حضور فرماندهان ارشد نظامی استان در برنامه های مختلف، پخش سرود، وله و آنونس از جمله بخش های این برنامه ها می باشد.

معاونت سیمای مرکز اردبیل هم در برنامه های تزه گون ، ائویم قراریم ، مردم و مسولان و گئجه لر با دعوت از فرماندهان، پیشکسوتان و خانواده های شهدای ارتش اردبیل به صورت ویژه به این روز پرداخت می کند. همچنین با تلاش جمعی از همکاران شبکه استانی سبلان تصاویر مربوط به رژه نیروهای مسلح ارتش بصورت زنده  از شبکه شما و شبکه استانی سیمای مرکز اردبیل  به روی آنتن خواهد رفت. علاوه برآن اطلاع رسانی مراسم از طریق زیرنویس و تیزر انجام و حماسه سازی ارتش جمهوری اسلامی ایران در قالب برنامه های مختلف نمایشی ، مستند و کلیپها و میان برنامه ها باز نمایی می شود.

معاونت خبر نیز  با مصاحبه با فرماندهان ارتش ایثار و فداکاری آنان را در دوران دفاع مقدس به تصویر کشیده برنامه های روز ارتش را به اطلاع عموم می رساند.

پوشش برنامه های روز ارتش از جمله دیدار با نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه اردبیل، عطر افشانی مزار شهدا ، رژه یگانهای مستقر در اردبیل و دیدار با خانواده های شهدای ارتش و محدودیتهای ترافیکی روز ارتش در خیابانهای ار بیل از جمله برنامه هایی است که در ۶ بخش خبری رادیو و تلویزیون تولید وپخش خواهد شد.