جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

گام سوم رزمایش کمک مومنانه با هدف حمایت از جانبازان برگزار شد - خبر

 

 

گام سوم رزمایش کمک مومنانه با هدف حمایت از جانبازان برگزار شد

فرمانده تیپ ۳۷ سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل گفت: رزمایش کمک مومنانه با هدف حمایت از جانبازان زیر ۲۵ درصد زیرپوشش تیپ ۳۷ سپاه حضرت عباس (ع) استان برگزار شد.

گام سوم رزمایش کمک مومنانه با هدف حمایت از جانبازان برگزار شد
سرهنگ سیدعلی تدین با اشاره به تداوم رزمایش کمک‌های مومنانه اظهار داشت:  به منظور اطاعت از فرمایشات مقام معظم رهبری در امر حمایت معیشتی از قشر آسیب پذیر  با هدف حمایت از جانبازان برای اولین بار در گام سوم مرحله دوم کمک مومنانه از سوی تیپ 37 حضرت عباس (ع) استان اردبیل انجام می شود.
 
وی افزود: 291 بسته معیشتی با همکاری تیپ 37 سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در سطح استان توزیع می شود.
 
فرمانده تیپ 37 سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیان کرد: از اولین روزهای ورود ویروس کرونا به کشور سپاه نیز همچون دستگاه‌های اجرایی مرتبط در کنار مردم بوده است و در راستای خدمات‌رسانی به مردم از هیچ تلاشی دست برنمی‌دارد.
 
تدین با تاکید بر اینکه باید در هر شرایط بحرانی در کنار محرومان باشیم افزود: در این رزمایش با همدلی و مشارکت همه جانبه در کنار محرومان و نیازمندان جامعه خواهیم بود تا شرایط بحرانی کرونا آسیبی به آنان وارد نکند.
 
وی  با اشاره به کمک‌های خیرین و سازمان‌های مردم نهاد افزود: مردم غیور و ولایتمدار استان اردبیل ثابت کرده‌اند در هر شرایط بحرانی پای کار خواهند و دست محرومان و اقشار کم برخوردار جامعه خواهند گرفت.